Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3d max program

gök-khan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu programı hiç tavsiye etmem. Çok hantal ve gereksiz bir karmaşaya sahip bir program. Nedense Türkiyede çok tutuluyor. Hatta rakipsiz olduğunu ya da bu alanda tek olduğunu düşünenler bile var. Ancak dünyada o kadar çok kullanılan bir program değil. 3ds max' le uğraşmak yerine MAYA ya da CINEMA 4D öğrenmen çok daha iyi olur.

grafiozan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ukalalık olarak sakın anlama extax sana tavsiyem googleden arat çokk döküman bulursun bence piyasanın en iyi eğitim cdleri Digital-Tutors bak gerçekden bu işi öğrenmek istiyorsan tek söyleyeceğim çok pratik yapman gökan arkadaşımızda demişki maya ve cınema 4 dağa iyi tabiki maya mükemmel bir program benim size tavsiyem ne yapmak istiyorsunuz ona bir karar verin ? animasyon veya tabelacıda alalade bir 3 boyutlu bir işmi yoksa mimari çizimlermi (eğitim için dershaneye tel.. açsan aynen böyle soracak :) ) ikisininde kendine göre avantajları var örn. 3dsmax ın dökümanı fazla mayanın dökümanları ingilizce maya animasyonda çok iyi tabi iş bunlada bitmiyor render motorları var onlarıda yüklemen ve gerçekçi çıkışlar alman lazım bir yerden başla zamanla herşey güzel olur herkeze iyi çalışmalar

medobi

🌱Yeni Üye🌱
kardesim verdigin program trail'mi yoksa lisanli ?