Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

436 sayfa kitap

ersu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sayfaların tamamı renkli, flim çıkışları alındı. Kapak hariç baskı fiyat teklifi verir misiniz? Birinci hamur kağıt kullanılacak. Bizzat baskı ve cildi takip edeceğim. Bu yüzden teklif verenler hangi şehirde olduklarını da belirtsinler.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

ersu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sayfa ebadı: 20,5*28,5 cm yani 57*82 kağıt kullanılacak.
kapak baskısı için ayrıdan teklif alacağım.

soravan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
soravan@hotmail.com numaram 0549 710 65 70 ayrıntılı bılgı verebılırsenız size türkiyede alabıleceğiniz en ucuz fıyatı verebılırım şehir istanbul

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
Merhaba Sayın Yetkili;
Firmamız istanbul sirkeci'de olup ve konu hakkında yardımcı olabiliriz. Konu hakkında sağlıklı bilgi almak ve fiyat almak için irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

Hizmetlerimizden Bir Kısmı: Grafik Tasarım ve Web Tasarım - E-ticaret Yazılım'ı - Tüm Baskı Hizmetleri - Dergi, Katalog, Hologram, Dokuma, Sticker ve Karton Etiket - Reklam - Tanıtım - Promosyon Hizmeti vermekteyiz.
Çalışma Saatlerimiz: 7/24
Tel : 0212 526 21 81
İş Gsm : 0546 626 50 55 (7/24 Açık hizmet hattı)
E-Mail & Msn : basimyayin@hotmail.com

Saygılarımızla.
İyi çalışmalar.