Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Açamıyorum corel 10 formatında kayıtlı

BuDa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar ekte gönderdiğim Didim Haritası gayet net bi şekilde (corel 10) formatında kayıtlı olarak görülmesine reğmen açamıyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum.Teşekkürler. Sevgiler

Son düzenleme:

Arno

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba arkadaşım.. dosya corel10 olarak görebilirsin.. büyük ihtimal sende corel10 yüklüdür öyle görürsün.. ama dosyanın corel11 yada başka bi versiyon olmadığından emin. ol bence.

asikum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba artkadaşım bende arno arkadaşıma katılıyorum ama ben değişik bir tür yorum yazcam sende corel 10 kullanıyor heralde benden sana tavsiye üst sürümlerde onu açmandır tıklama ile açamıyorsan eger sayfa açıp sayfanın içine atmanı öneririm yanlız attıgında seçebiliyor ama sayfada göremiyorsan eger o sayfaya hiç dokunmadan pdf ye cevir ve pdf yi corel e at ben de bazen açmamazlık yapıyor sayfayı ben bu yolu kullanıyom inşallah sende de başarılı olur :p

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Yada illa corelde açmam gerek diyorsan....Yüksek versiyon olasılığı yüksek dosyayı rapid e yükle çevirelim küçük versiyona..

BuDa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar teşekkürler, fakat bende corel x4 yüklü oldugu haldeaçamadım sayfaya atmayı vb.bir çok şeyi denedim en son sizlere göndermeye çalıştım dosyayı ve olan oldu tamamen silindi o konuyu hiç anlayamadım.

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
:) arkadaşım ben haritacılık üzerine çalışıyorum,bende genel olarak corel kullanıyorum.dosyayı nasıl silebildin anlayamadım doğrusu. bulabilirsen paylaşımda bulun yardımcı olayım.