Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Acil yardım autocad2008

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar autocad2008 kullanıyorum, ve çoğu zaman excel'den autocad'e fotoğraf atmam gerekiyor.Her seferinde fotoğrafı masaüstüne jpg olarak kaydedip düzenledikten;sonra ınsert'dan autocad e çağarmam gerekiyor.Ve günde belirli dosya sayısına ulaşmam gerektiği için bu beni çok yavaşlatıyor.Autocad'den excele direk fotoğraf atamaz mıyım?Autocad sayfasını excel'e ekleyebiliyorsunuz fakat tam tersi var mı?Yada nasıl yapılıyor bilen var mı?bana anlatabilir mi?

Benzer konular

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arakadaşlar acil yardım lazım
AutoCad dosyasını PDF ' çevirmem lazım?
Yardım edebilecek biri var mı?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

AS_MASK

🌟Usta Tasarımcı🌟
atasayardp3.jpg

Autocad Herhangi Bir sürümünde çizilmiş bir dosyayı pdf olarak kaydetmek mümkün,, Bunun İçin hiç bir ayar gerek yok, fakat bilgisayarınızda Adobe Acrobat Professional yüklü olması lazım.. altını çizerekte gösterdiğim gibi sadece Adobe Acrobat Professional sürümlerinde pdf olarak kaydebilirsiniz... kayıt aşamasına gelince normal çıktı alırken yağtığın ayarları aynen yapıp, ölçek, görünüş kağıt seçimi vb. ayarlar gibi Printer/Plotter Seçeneklerinden ADOBE PDF'i Seçerek OK'i Tıkladıktan Sonra Kayıt Penceresi Açılıyor Ve Sizden Dosyayı nereye kaydetmek istediğinizi soruyor.. Kayıt Ettikten sonra işlem sona ermiş demektir.....

Anlatım bana ait degildir alıntıdır

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Özenli cevabın için çok teşekkür ederim.
İnan sen bu mesajı yazdığın sırada, daha okumadan bende pdf i indiriyordum.Bir arkadaşım da çözmüştü.
Yinede çok sağol, çözümümüz kanıtlanmış oldu
Saygılar
Sevgiler

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok teşekkür ediyorum ama uzun zaman olmuştu bu soruyu soralı ve ben sorunumu halletim :)
Saygılar