Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

adobe illustrator Çizim Sorunu

drosyax

🌱Yeni Üye🌱
meraba arkadaşlar ben drosya eski hesap mail adresini unuttum şifresini yeniden üye oldum benim bir sorunum var

görmüş oldunuz resimlerden biri fotoraf çekimlidir ben bu fotoraf çekimli resmin daha degişik versiyonla -

sb75q.jpg

3d boyutlu
sb77n.jpg

görmüş oldunuz 3d boyutlu çizime cevirmek istiyom bana dendiki adobe illustrator cs6 altı bunun için bicilmiş dir yani resmin üstünden cizdim objeyi 3 boyutlu yapmak bunla ilgili ders varmı özelikle obje üstünde cizim yaparak 3 boyutlu ders

tşkler

Moderatör tarafında düzenlendi:

5213

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
drosyax öncelikle Türkçe' yi kullanırken daha dikkatli olmalısın.Resimlerden bahsetmişsin ama resim yok ortada.Galiba yükleyememişsin, kontrol et.

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com
Youtube,de "illustrator 3d revolve" diye Aratırsan onlarca video bulursunuz
Muhakkak işinizi görecek dersler vardır

drosyax

🌱Yeni Üye🌱
kusura bakmayın arkadaşlar hızlı yazınca karışıyor biraz başım baya bir kalabalık

teşekkürler gulli peki illustrator dendigi gimi resim objenin üstünden cizerek 3 boyutlu oluyormu ? olmuyorsa hiç bunla zaman kaybetmeyim

Youtube,de "illustrator 3d revolve" diye Aratırsan onlarca video bulursunuz
Muhakkak işinizi görecek dersler vardır

videoları inceledim benim dedim olay yok burda malesef

arkadaşlar bilen kimse yokmu

Moderatör tarafında düzenlendi:

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com
T0f5Y.jpg

Ben size Bu kadarıyla Yardımcı Olayım Gerisi Sizin Becerinize Kalmış
"illustrator 3d revolve&Bevel" işlemini yoptıktan Sonra Select Aracıyla Eğim Verebilirsiniz

Resim Üzerinden Çizim

https://www.youtube.com/watch?v=aKOttQraOpY

Son düzenleme:

drosyax

🌱Yeni Üye🌱
meraba arkadaşlar ben drosya eski hesap mail adresini unuttum şifresini yeniden üye oldum benim bir sorunum var

görmüş oldunuz resimlerden biri fotoraf çekimlidir ben bu fotoraf çekimli resmin daha degişik versiyonla -

sb75q.jpg

3d boyutlu
sb77n.jpg

görmüş oldunuz 3d boyutlu çizime cevirmek istiyom bana dendiki adobe illustrator cs6 altı bunun için bicilmiş dir yani resmin üstünden cizdim objeyi 3 boyutlu yapmak bunla ilgili ders varmı özelikle obje üstünde cizim yaparak 3 boyutlu ders

tşkler

T0f5Y.jpg

Ben size Bu kadarıyla Yardımcı Olayım Gerisi Sizin Becerinize Kalmış
"illustrator 3d revolve&Bevel" işlemini yoptıktan Sonra Select Aracıyla Eğim Verebilirsiniz

Resim Üzerinden Çizim

https://www.youtube.com/watch?v=aKOttQraOpY

şimdi ben senin dedigin gimi yaptım ama bir türlü Egrilik veremiyom aslında veriliyor ama benim istedigim yukarı dogru egrilik vermek

Örnek
sb77n.jpg

Bilgisi olan arkadaşlardanda yardım ederse sevinirim