Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

After Effects Hakkında Bir Soru ?

DJ_OZKAN

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar.
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır eğer yanlış ise şimdiden özür dilerim.Benim sorum şu After effects programıyla 3 dakikalık videoyu - quicktime veya wmv veya avi şeklinde yani bu 3 şekilden biriyle render yapıyorum ama en az 5 saat sürer diyor. Yani bu kadar uzun mu render yapıyor bu program bunu öğrenmek istedim. Birde ön bellek kullanımı render yaparken yüzde 98. kullandığı bellek 2.5gb felan bu normalmidir. Şimdiden sizlere çok teşekkür ediyorum. Bilgisayarım VAİO
ATİ HD 5650 1 GB PAYLAŞIMSIZ EKRAN KARTI
İNTEL CORE İ3 M380 2.53GHZ
3MB CACH BELLEK
WİNDOWS 7 HOME PREMİUM 64BİT.

Benzer konular

scanman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3 dakkalık video derken video dan video ya fark var örnek çalışman 1920x1080 çözünürlükte full hd ise ve üzerine uyguladığın onlarca ağır efektler varsa bunlar önemlidir. bu tarz bi çalışma yaptıysan bilgisayarının özelliklerinide düşünürsek 5 saat olmasada render süresi 2-3 saati bulabilir. yani render süresi yaptığın çalışmanın ağırlığıyla orantılıdır.

DJ_OZKAN

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkür ederim cevabın için kardeşim. peki bu önbellek ve cpu 98ini kullanması normal birşeymidir sence ?

scanman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim cevabın için kardeşim. peki bu önbellek ve cpu 98ini kullanması normal birşeymidir sence ?

çok ileri düzeyde bilgim yok ancak render yaparken işlemciye sonuna kadar yüklenmesi normaldir. yani sorun yok.

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
çok ileri düzeyde bilgim yok ancak render yaparken işlemciye sonuna kadar yüklenmesi normaldir. yani sorun yok.

scanman ın bahsettiği gibi ağır efekler kullanırsan bu süre normaldir ayrıca ekran kartı ve ram kapasitesine göre değişebilir