Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Alçı Üzerine Folyo yapıştırma -yardım-

Grafix_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar bu sektöre yeni girdik ve ilk iş olarak 40 metre duvarı kaplama işi geldi.. Baskıda sıkıntı yok baskıları aldık kaplamaya gittik beceremeden geri geldik. İş yerinde yaptığımız demolarda sıkıntı yok fakat yapıştıracağımız alan çok girintili çıkıntılı kalorifer boruları geçiyor camlar giriyor araya vs.vs.vs. bu işi nasıl yapacağız bu gün içinde yardımcı olabilecek arkadaş varmı? Bu işin basit teknikleri neler??? Folyoyu çok parçaya bölmekte istemiyoruz 1-3 metrelik baskılar aldık 45 adet tek tek kaplayıp ilerlemek istiyoruz... Nasıl yaparız bu işi yardımcı olurmusunuz?

Benzer konular

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Alçı üzerine folyo kaplanmaz. Folyonun yapıştırılacağı yüzey düz ve temiz olmak zorundadır. Alçı zeminin üzerini ne kadar silerseniz silin alttan alçı tozları çıkmaya devam edecektir ki yapıştırsanız bile kısa bir süre sonra kalkıp düşecektir. Folyoyu uygun bir malzemeye (tercihen 2-3 mm dkota) yapıştırdıktan sonra yüzeye uygulamanız en doğru adım olacaktır ...

ectrem

🌱Yeni Üye🌱
alıçı kaplama duvar üzerine plastik boya sürülmü olarak düşünüyorum yapışmasında sıkıntı olmaz girintili çıkıntılı dedıgınıde bınaı kolonları olark dusunuyorum pürmüz yarımı ıle folyoyu ısıtarak esnetebılır ve yapıstıra bılırsın ta bı bıraz deneyım ıstıyor kalorifer borularına gelınce ya boruları sok yapıstır yada folyaoyu parcalara böl.... iyi işler

Grafix_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hallettik sayılır fotoğrafını koyacağım bitmiş halinin...