Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

arkadaslar yardim lutfen TASARIM konusunda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgur-ozmen

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar ben yaklasik 5 yildir bu meslekle ugrasiyorum programlari iyi derecede biliyorum, uygulama yönüm iyidir fakat kendimi tasarim konusunda yetersiz hissediyorum, ne yapabilirim yani kursmu, kitapmi? yardimlarinizi bekliyorum, simdiden tesekkürlerrrr...

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
programları iyi biliyorsan tek şey kalıyor hayal gücü..
bu da sanırım biraz yetenek işi..herşey size kalıyor.saygılar.

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Özgür şöyle diyebilirimki programcılık nasılki zorsa tasarımcılıkta okadar zordur. Herşey birazda sana bağlı kurs ya da kitap farketmez olay sende bitiyor. Eğer gerçekten tasarım yeteneğin birazda olsa varsa yeterli çabayı gösterdikten sonra olmayacak iş yok.Ben herşeyi kendim öğrendim bilgisayar alalı daha 5 ay felan oldu. Arkadaşlarımın bilgisayarında orda burda araştırdım uğraştım ve kendimi geliştirdim. En azından belli bir seviyeye geldim. Kurs senin için öğrenme açısından çok daha faydalı olacaktır fakat maddi açıdan sıkıntı verebilir. haa birde kursu alacağın yere bağlı tabiki. Kitaptan da pekala öğrenebilirsin herşeyi. Gerçekten iyi hazırlanmış kitaplar var piyasada. diğer bir seçeneğin daha var ki ben bu şekilde öğrendim. Yapman gereken Grafik eğitimiyl ilgini nekadar forum varsa gezmen tüm uygulamaları tektek uygulaman. Ben son söylediğim yolla çok şey öğrendi kursu denemedim kitap dersende forumlar varken kitap almak çok mantıklı gelmemişti. Benim söyleyebileceklerim bu kadar yardımcı olabileceğim birşeyler olursa hertürlü bana ulaşabilirsin kolay gelsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...