Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Asansör firması logo denemem

alimyesil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet saygıdeğer üstadlarım öncelikler resmi rgb türünde kaydetmeyi bilmediğim için özür dilerim. İki tane logo çalışmam oldu. Benim 1. daha çok hoşuma gitti. daha bitmedi bunlar sadece yazısı ama sizlerin görüşünü alayım dedim hangisi daha uygun olur bi asansör firması için diye. Şimdiden teşekkürler

logooook.jpg

Benzer konular

realspring

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadasim,

birincisi gayet iyi olmus. ama bence bir renk daha kullanmalisin. oklar farkli bir renk olabilir.

eline saglik

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
hımmm daha cookkk calısmalısın sanırım..
öncelikle renk kullanmalısın bence..
ve eğer asansör firmasıysa ve sen illa inip çıkan bir izlenim vermek istiyorsan; bunu oklarla yapmamalısın.. soyut bir kabin olabilir mesela...
biraz daha çalışmalısın

alimyesil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız için teşekkürler ben daha bitirmedim bu logoyu evet renk konusunda 1. deki okları turuncu yapcam. Bide photoshoptan yaptım bunu. Birinci logoyu kullancam. Bide sayın shedesing öneriniz için teşekkürler ben bunun ne okuluna gittim nede bi yerden ders aldım. Sadece böyle bişeyler yaptığım zaman çok mutlu oluyorum zaten 40 yıl uğraşsam siz profesyonller gibi olamam gerçekten. İşte o yüzden sizlerin iyi kötü eleştirilerinizle kendimi geliştirmek isterim

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Üzerinde çokça çalışılması gerekiyor.Daha farklı şeyler düşünmelisiniz.Aslında fikir vermek isterdim ama gecenin bu satinde de bu oldukça zor.
Kendime faydam yok ki sana nasıl olsun :)

sorewolf42

🌱Yeni Üye🌱
sektörüne uygun logo çalışması ellerine sağlık kardeş

alimyesil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız için teşekkürler ama gerçekten bunu ben tasarladım gece uyumadan önce hep düşünüyorum acaba nasıl yapsam diye. İşte buda son hali daha düzenlemeler yapcam

resim_186152507.jpg

mmm_m

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence "ok"un ilk halindeki şekli daha iyi...asansor izlenimii veriyor .. .. o turuncu renk secimini begenmedim ..biri "kırmızı" biri "yeşil " olursa senin asansoru daha ıyı yansıtır ayrıca H ve F nin orta cizgileri farklı kalinlıkta olması göze batıyor ... Üstelik HBF ve AYSa asansor baglantısını çözemedim...

Republican

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence "ok"un ilk halindeki şekli daha iyi...asansor izlenimii veriyor .. .. o turuncu renk secimini begenmedim ..biri "kırmızı" biri "yeşil " olursa senin asansoru daha ıyı yansıtır ayrıca H ve F nin orta cizgileri farklı kalinlıkta olması göze batıyor ... Üstelik HBF ve AYSa asansor baglantısını çözemedim...

aradaki bağlantıyı herhangi birinin çözebildiğini zannetmiyorum. son derece alakasız ve özensiz AYSA nın orada ne işi var acaba?

alimyesil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aradaki bağlantıyı herhangi birinin çözebildiğini zannetmiyorum. son derece alakasız ve özensiz AYSA nın orada ne işi var acaba?

Öncelikle fikirleriniz için teşekkürler gerçekten.
HFB bu şirketi kuran 3 kardeşin isimlerinin baş harfleri
AYSA'da nerden gelmiş bilmiyorum ama bu ikiside firmanın ismi gerçekten bana kızmayın bu isimden dolayı

serhas58

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayet hoş olmuş renklenince eline sağlık

Republican

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle fikirleriniz için teşekkürler gerçekten.
HFB bu şirketi kuran 3 kardeşin isimlerinin baş harfleri
AYSA'da nerden gelmiş bilmiyorum ama bu ikiside firmanın ismi gerçekten bana kızmayın bu isimden dolayı

size neden kızalım , sonuçta firma ismi ama AYSA yazısı yanında çok alakasız durmuş.

hasantürkten

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.limk.com
barı fırma ısmı aysa hfb asansor olsaymıs yarım saattır dusunuyom ne bu nerden gelıo aysa ısmı

alimyesil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İşte en son hali en sade olanı en güzel

resim_115222699.jpg

troyali

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bak bu daha güzel olmuş