Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Asp.net Web Sitesi Konusu Yardım!!!

burakef

🌱Yeni Üye🌱
Abilerim ve kardeşlerim öncelikle 3.Sınıf Web Tasarım öğrencisiyim.1.dönem html sitesi yapmıştık bu dönem Asp.net dilini öğreniyoruz ve hocalarımız bize bu dönem için fw yada ps dw ve flashla hazırlıyacağımız bir site konusu bulun dediler.Görsellik katabileceğim ve animasyon olarak zenginleştireceğim bir konu tavsiye edebilirmisiniz bu dönemki çalışmamın iyi ve görsel olabilmesi için içeriği fazla olan bir konu ariyorum yardım ederseniz çok sevinirim saygılarımla...

Benzer konular

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
CMS (İçerik Yönetim Sistemi) olan bir kişisel portfolyo sitesi yapabilirsiniz.ASp.Net ile içeriği düzenlerken flash ile de çalışmaları gösteren XML destekli güzel bir flash albüm hazırlayabilirsiniz.

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sevdiğiniz bi yazara ait web sitesi yapabilirsiniz...

divana36

Forumdan Uzaklaştırıldı
Polat alemdarın sitesini yap daha havalı olurr :) şaka tabi okulunuzun sitesini yapmalsın.

burakef

🌱Yeni Üye🌱
okulumuzun sitesi mevcut.Benim istediğim fazla içeriği ve görselliğiyle hocalarıma beğendireceğim bişeyler olmasını istiyorum.Daha farkli bişeyler önerebilirmisiniz?

E

energy_explode

Guest
eğitim portalı yapabilirsin. zira eğitim portalı için bir çok konu gerekir bu konuları da internetten bulabilirsin

acfrekans

🌱Yeni Üye🌱
Potansiyeli yüksek olsun ve illa asp.net olsun diyorsun bir platform sayfası yani kendi sınıfına ait tartışma ve resimlerinin yayınlanacağı bir sayfa olabilir

berk35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.berkguclukol.com
celal bayar üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim bizden de istediler aynı şekilde asp.net ile bir proje benim aklıma gelen ilk şey php ile çok bulduğumuz fakat asp.net te büyük firmalardan başka rastlamadığımız hazır portal. sende bunu düşünebilirsin tıpkı bir portal sitede bulunan herşey tek panelden yönetilebiliyor. düşünce benden sende üstüne katarak gayet güzel şeyler çıkarabilirsin iyi çalışmalar...