Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bayram tebriği

theseyit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bayram tebriği
Eleştirilerinize muhtaç kardeşiniz

2539.jpg

Benzer konular

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel bi calismada isin üzerinde neden bayram tebrigi yaziyor. tamam bu bir bayram tebrigi de orda bayram tebrigi yazmasi garip degilmi, alici bunun bir bayram tebrigi oldugunu anlar sanirsam :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bencede bayram tebriği biraz garip kaçmış.
Bu bazen çok büyük tepki olarak gerisin geriyede dönebilir.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
bencede bayram tebriği biraz garip kaçmış.
Bu bazen çok büyük tepki olarak gerisin geriyede dönebilir.

irm.art nasıl çok büyük bir tepki olarak geri dönebilir bir art niyet fotograf yok söz yok sade hoş bir bayram tebriği bu çook büyük tepki olarak geri döner cümlesini açıklığa kavuştururmusun merak ettim...
eminim çalışmayı yapan arkadaşımızda merak etmiştir ..

emegine saglık arkadaşım....

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tabikide.
Başıma daha önceden gelen bir örneği açıklarsam yetiri kadar algılamanıza yardımcı olabilirim.
Bir x firmasına çalışma yapıldı ve işin esprisinden dolayı
slogan:........ yazıldı işe.
Dağıtım yapıldı müşteriye gittikten sonra müşteri firmaya geriye dönüp biz sizin yaptığınızı işi bilmeyecek kadar aptalmıyız sloganınıza slogan yazıp ne demek istiyorsuz gerikafalımıyız biz vs vs gibilerinden hoş olmayan ve bilinçsizliğin çok dışında şeyler gelişti. Ne yazıkki böle şeylerlede karşılaşabiliyoruz. Umarım açıklayıcı olmuştur

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bencede bayram tebriği yazmaya gerek yokmuş onun yerine illa bişey yazılacaksa belki iyi bayramlar yazsan daha iyi olabilir. Kolay gelsin

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
bende katılıyorum bayram tebriği yazılmamasına gerektiğine.Ama irm.art ilk başta böle açıklasaydın daha hoş olucaktı açıklaman için teşekkür ederim.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlk açıklamamda hoşnutsuz birşey göremiyorum mryers!

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende diğer arkadaşlarımı katılıyorum. illa bişey yazman gerekiyosa bayramınız kutlu olsun gibisindenj bi cümle daha iyi dururdu. çalışman da hoş olmuş tebrikler

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
irm.art nasıl çok büyük bir tepki olarak geri dönebilir bir art niyet fotograf yok söz yok sade hoş bir bayram tebriği bu çook büyük tepki olarak geri döner cümlesini açıklığa kavuştururmusun merak ettim...
eminim çalışmayı yapan arkadaşımızda merak etmiştir ..

emegine saglık arkadaşım....

sanırım im.artarkadaşımızın demek istediği mesela bir markete broşür yapıyorsunuz
üzerine market broşürü yazarsanız biraz abes kaçar, çalışmaya ne ile ilgili olduğunu yazmadan anlatabilmek asıl olandır. örnek için afiş bölümünde Volkan Tekin'in yayınladığı afişlere bakabilirsiniz neredeyse hiç yazı yok ama ne olduğu anlaşılıyor, çalışmaya gelince güzel gözüküyor elinize sağlık

theseyit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hepinize sonsuz minnettarım bu eleştirileriniz için.Ama geröekten bu elştiriler ışığnda güzel çalışmalar çıkıyor ve müşteri memnuniyeti daha da fazlalaşıyor.
Tekrardan hepinize teşekkür ediyorum
Ben bunu Düzeltip böyle yolladım.

1295.jpg

firatbjk1903

🌱Yeni Üye🌱
BENCE Arkadas calismada oraya bayram tebrigi yazmasının nedeni; oraya "bayram tebriği" kelimesi yazmak degil sadece o kısma bayram mesajinin geleceğini belirtmek ve bizim anlamamiz icin yazmis sanirim yani o kisma henüz bir metin düsünmemis calisma biter bitmez buraya koyup paylaşmis onun icinde belirtmek istemis olabilir diye düsünüyorum yoksa kimse böyle birsey yapmaz sanirim...