Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

BAZ Klasör Çalışması

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Geçen yıl bir firmaya yaptığım klasör çalışması.Müşteri onayından geçti ve şu an kullanılıyor.Ama yine de paylaşmak istedim.
klasor.jpg

Benzer konular

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
kırmız ve siyah uyumunu göremiyorum burda aslında bu renkleri her yerde uyumludur amator okul çalısması gibi birazcık

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kırmız ve siyah uyumunu göremiyorum burda aslında bu renkleri her yerde uyumludur amator okul çalısması gibi birazcık

Bu işi internet üzerinden çalıştığım bir ajansın siparişi üzerine yapmıştım.Belki size inandırıcı gelmeyecek ama müşteri bu hale gelmesi için elinden gelen herşeyi yaptı:) İş bu noktaya gelene kadar tam 9 ayrı tasarım yaptım.Üstelik yaptıklarımın hepsi bundan çok çok iyiydi.Ayrıca ajansın ifadesine göre çok zor iş beğenen bir müşterinin siparişiymiş.Dedim ya bu hale gelmesi için ellerinden gelen her şeyi yaptılar.İş bu hale gelince tamam biz bunu beğendik dediler.İtiraf edeyim ki ben de beğenmedim.Ama "Müşteri her zaman haklıdır" sözünden hareketle yapacak bi şey yok.Bizim beğenip beğenmememiz bi şey ifade etmiyor.

sevgi35

🌱Yeni Üye🌱
en iyi tasarım müşterinin beğendiği tasarımdır :) benim de çok başıma geliyor... önemli olan işi satman. eline sağlık.