Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Böyle bir flash menu yapılabilrimi?

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Flash Menu

arkdaslar linkteki gibi sag taraftaki flash menunun yapımı kolaymıdır sizce?

Benzer konular

sdtr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ileri derece action script 3, matematik, geometri bilmen lazım :) ya da hazır scripti varsa onu bulman lazım. emin ol scripti bulmak daha kolay olacaktır

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
peki ne olarak aramam lazım scripti hazır flash menu mı?

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
script i fazla bilmiyorsan yapman kolay olmayacaktır kanımca.Ama hazır kodlar var tabi iyi araştırma yaparsan belki bir sonuca varırsın

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
yorumlarınız içint tskler araştırmaya baslıcam...

cikskarizma

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fazla abartılıcak bi yanı yok bu menünün, daha önceden bu tarz bişeyi fotoğraf galerisi için hazırlamıştım onu sana örnek olarak nete upload ediyorum özeldende linkini atıyorum sana ;)

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
eyvallah cok makbule gecer dostum saoalsın...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bencede abartılacak bişiy yokAslında o kadarda zor gözükmüyor.Tasarımı yaptıktan sonra menüleri de yaparsın.Gizli bir alan belirleyip menünün üzerine geldiğinde belirmesini mouse uzaklaştıgında tekrar kaybolmasını sağlayabilirsin.(up-down olayı)Birde yıldızların arkadsındaki küçük yıldızlar war onlarda movie clip yapılıp framelerle çözülebilir.herşey tasarımda we resimlerde bitmiş buda menüleri profesyonelce göstermiş.Çek beni menüsüde gayet basit..

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
eğer flashda az buçuk kodlama bilgin varsa,
- sağ üste dayalı bi movie clip yaparsın.
- daha sonra çek beni yazan yere başka bişey yaz
- o movieclip içerisinde 1.framede sadece o yazı görünürken, 2.frameden itibaren menüyü görünecek hale getirirsin ve sonra istediğin değişikliği yap

ufak bir anlatımdı, işine yararsa ne mutlu bana :)

kolay gelsn...

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
flash bilgim sıfır arldaslar hatta tasarımı yani html css yeni ögrenmeye baslıyorum temelini yardımlarınız ve onerileiriniz için tskler...flasha basladıgımda sizlere tkrr soru sorarım cok soru sorarum ama :D:D

pasapasa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
flash bılgın sıfır o zmn ogrenmeye bak sothinkle .swf al .fla cevır nasıl yapılmıs bir bak bence hep ogrenmıs olursun ;)

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tek kelimeyle şuan yapamassın. Takılıp kalmanı istemem, Senin daha anlayabileceğin, bukadar karmaşık olmayan bir site bul kendine. Herkesin şuanlık ulaşamayacağı yerler vardır.:).. O siteyi yapan kişi gerçekten tabiri caizse aşmış:)... ama o insanda ulaşamayacağı yerler var.. Bana göre grafiğin Nivrana sı "Mondrian" dır.

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Tek kelimeyle şuan yapamassın. Takılıp kalmanı istemem, Senin daha anlayabileceğin, bukadar karmaşık olmayan bir site bul kendine. Herkesin şuanlık ulaşamayacağı yerler vardır.:).. O siteyi yapan kişi gerçekten tabiri caizse aşmış:)... ama o insanda ulaşamayacağı yerler var.. Bana göre grafiğin Nivrana sı "Mondrian" dır.

siteyi yapman olasılıksız kendi bilgi dagarcıgımla sagdaki emnuyu yapmak sitedim ama oda zor flash...ama ögrenmemezlik etmek yok flashı ;)