Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu kadarda Olmaz Dedirtecek Fiyat Teklifi

sibege

🌱Yeni Üye🌱
herkes grafiker olmaya kalkarsa sonuç bu olacaktı zaten. Bilgisayarı olan herkes grafiker :)))

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence hiçbir emek ucuz olmamalı :S içinde alın teri olan herşeye gerçek değeri çekinilmeden verilmeli :S:S

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
herkes grafiker olmaya kalkarsa sonuç bu olacaktı zaten. Bilgisayarı olan herkes grafiker :)))

Olur mu öyle şey?
Zaten herşeyi bilgisayar yapıyor.
Logo mu?
İki tık tık işlem tamam.
Bilgisayar yapar el övünür.

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
Olur mu öyle şey?
Logo mu?
İki tık tık işlem tamam.

grafik tasarımla çok uğraşmama rağmen böyle bi kanı olduğunu hemen farkettim
örneğin tasarımla 1-2 yarışmaya katıldım herkes yapılan şeyler bilgisayarınmış gibi davranıyor bu çok yanlış bi kanı :S

nitrogen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Olur mu öyle şey?
Logo mu?
İki tık tık işlem tamam.

Çok zeki bu bilgisayarlar zaten. Yakın da gelen musterilerimize "kahvelerinizi nasıl alırsınız" diye sormayacagız. Bilgisayarımız varya :)

naim52

🌱Yeni Üye🌱
matbaacılar yeri geliyor işten % 100 kazanıyorlar işçiye gelince %1 çok görüyorlar....

road_runner

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hahahaha der güler geçerim bu konuy... Türkiyede o kadar genç insan varki ki hepside uyanık sınıfı. Herkes rahat iş bulma derdinde en cazip olan meslek ise grafikerlik...

BU DAHA İYİ GÜNLERİMİZ BEYLER !!!

beyazajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hakkatten alay etmiş adam seninle
çok kınıyorum,
grafikerliği ayaklar altına alanları.. bizi oyun oynuyo sananları....

6.5 sene önce bi müşterim benden etiket tasarımı istemişti, o zaman için 60 ad. tasarımı 600 tl ye yapmıştım, gerçi fazla diil ama yinede bu rakamlarla hehehehh....
bide işe başlamadan paramın yarısını peşin almıştım ....

sana o maili atan kişiye tükürmek lazım....
bunda ciddiyim....

Aspel88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yuh diorum tmm 100 tl 50 tl hadi tasarımsız 25 sadece temel kartvizit de 1.5tl ne ya :) biraz da bekledikleri tasarım nasıl bişey ona bakmak lazım.

insanlar tasrıma 2 harfi yan yana koymak die bakmaya başladı tasrımcıyı da şans eseri klavye tuşlarına basan ahmak olark algılıyorlar :( can sıkıcı bir nokta

arzu14

🌱Yeni Üye🌱
keşke fiyatı teklif eden abimize 'onlayn' nedemek diye bi sorsaydın:)

hikmetizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
normadir diyorum --- ; bu gün bir matbaa içerisinde 5 ve üzeri grafiker bulunmakta genel olarak düşünüyorum bu arkadaşların günlük 10 tane işin ellerinden geçtiğini var sayıyorum 1,5 tl den 15 tl yapar günlük tabiki bu bir varsayım ki bu arkadaşlar 750 tl maaş + ssk ya çalışıyorlar ben kabaca hesapladım çok çalış çok kazan diyor maildeki şahıs.

pLayer1_mtn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.videonette.com
Normalde ne kadara tasarım yapılıyorki ortala veya üç aşağı beş yukarı?
Ben alayım bu teklifi olmassa öğrencilik malum:D:D:D

troyali

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar ben bu mesleğe bir arkadaşımın beraber yapalım demesiyle girdim 8 yıl önce ondan öğrendim coreli freehandi grafiğin ne olduğunu nasıl yapıldığını baskıyı kağıdı
o grafikerlik okudu aynı zamanda da matbaalarda tabelacı yanında çalıştığı okuduğu sürede de sonra ne oldu o bıraktı başka bir şehre gitti eee evlenince öyle oldu :) neyse ben devam ediyorum ondan aldığım bilgiler ve öğretileriyle tabii kendimi geliştirmek için de çalışıyorum. Neyse yorumlarınızı okudum ve katıldığım katılmadığım noktalar oldu. Arkadaşlar temel sorun şu evine her bilgisayar alan içine photoshop yükleyip bir şeyler yapıyor sonra bundan para kazanılır diyor. Bu bağlamda size daha komik ve düşündürücü bir olay anlatayım burada bir KIRTASİYE 1000 adet Davetiye + 1000 adet Zarfı 120 TL ye satıyor. Dikkat KIRTASİYE!!! Gittim alışveriş görüntüsünde adamın elinde bir bilgisayar bir de ps bilen (ne kadar bildiği tartışılabilir) koymuş dükkana (merkezde kalabalık cadde üzerinde) bu işi yapıyor.Camda da yazı 1000 adet Davetiye + 1000 adet Zarf 120 TL diye.
Eee her eline photoshop alan ben biliyorum derse sonuçları bizlere ve özellikle grafiker arkadaşlara ağır olarak geri dönüyor. Ben bu KIRTASİYECİYE bir iyilik yapıcam tabii ve bu işe girdiğine pişman edicem orası kesin.Ama yöntemine karar veremedim daha. Hepinize saygılar sevgiler selamlar arkadaşlar

remedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
GraFAKİR !!!

Bi soruda ben sorayım acaba bu arkadaşlar 1 liraya yapanlar sigorta yaptırabiliyorlar mı? Yoksa hastalanınca ölümü mü bekliyorlar. Ben kartviziti 15 den ön arka el ilanını 35 den a4 ön arka broşürü 60 dan yapıyorum çok şükür kazancım ihtiyaçlarıma yetiyor.E kataloğun bile sayfasını 4 TL den yapıyorum.
Yahu bir grafikerin kendini geliştirmesi için aylık 300 TL harcaması gerekir.

1.5 TL mi peh ayıptır yahu

:)))

yolcu-55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
s.aleyküm günümüzde söz grafikerler olursa bu konuda şaşırılcak bişi yok tabiri caiz ise eline tornavida alan ustayım sanırım sözde grafikerlerde bir program görünce marka yapıyorlar eee milletde resmen alay edercesine böle teklifler verebiliyor hayretle izliyorum sonumuz ne olcak

Hafız-55

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
nihat abi sanırım herşeyin çakması olduğu gibi grafikerlerin de cakması cıktı galiba. baksana çin malı grafiker fiyatları teklif ediyorlar. gecen sene de bana bu sekilde gelmişti. thist ön yüz tasarımı için anlaştım. adam parça başı 5 TL veririm demişti. siz o fiyata çizen bulursaniz bana da soyleyin de ben bosuna yorulmayim dedim. sonuç olarak "terbiyeli olun" diye bide uyardilar. :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kesinlikle haklısın.
Piyasa çakma grafikerden geçilmiyor.Zaten bu piyasanın bu hale gelmesi onların yüzünden.Yoksa adam bu teklifi yapacak cesareti bulamaz.