Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu şekli nasıl yapabilirim?

ThE_lAmP

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Aşağıdaki gibi bir şekil çizmem gerek fakat biraz acemiyim. (Aşağıdaki şekli makineden çektim net görünmüyor)

36485448.jpg

Ben "Pen Tool" ile aşağıdaki gibi birşey çizdim ama net olmadı daha pratik bir yolu var mı acaba bu tür çizimlerin?

65615637.jpg

grapfix

🌱Yeni Üye🌱
bu şekli yapıpta neörencen merak ediyorum *****

Moderatör tarafında düzenlendi:

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle grapfix seviyeli ol !

Pentol ile çizmeden önce brush oalrak 1 - 2- 3 px lik artık hangisini istiyorsan bitane seç rengini belirler sonra çizimi yapıp sağtıkalyıp stroke path deyip seçeneklerden brush olanı seçip enterleye bilirsin kırık çıkmasının nedeni pencil toolu seçip yapıyorsun galiba

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Forum içerisindeki davranışlarımıza dikkat edelim lütfen.Görgü ve nezaket kuralları denen bir şey var.
Bilmiyorum hiç duydunuz mu?

Bu şekilde davranışlar sergilemeye devam ederseniz forumdan uzaklaştırılacağınızı bilmenizi isterim.

ThE_lAmP

🌱Yeni Üye🌱
@grapfix; lazım ki istiyorum o şekilde cevap vermene üzüldüm doğrusu..

@Esgraf; cevabın için teşekkürler yapmayı deneyeceğim fakat vaktin varsa screen koyabilir misin çizim aşamalarını?

teşekkür ederim.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Pentool ile çizmeniz en doğrusu. Vektorel bir programda daha kaliteli bir görüntü elde edebilirsiniz; çizim başarılı olmuş ayrıca, sorunlu değil.

th_e_mre

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

arkadaş böyle yapınca atılmamış ama daha sonradan uzaklaştırma almış ve ayriyetten yazdığına çok güldüm hatta hala gülüyorum bende merak ettim ne öğrenceksin arkadaşım? (şaka yapıyorum ciddiye alma sakın) iyi ve güzel basitte olsa sor herşeyi sorki öğren öğrenki türkiyenin yeteneğini dünya görsün sana güveniyoruz sakın kendini bırakma koy veer gitsin sorularını.

bu gece bende sarhoşluk etkisi yarattı yatmak lazım vampir olucaz moob arkadaşlarım komik değilmi ama :) öğrenipte neörecen :) haha

umtyldz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.umityildiz.com
Net olmayan yeri neresi yaptığın çizimin?
Gayet düzgün, hatta üstte verdiğin örnekten daha düzgün göründü bana.

Son düzenleme: