Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu sorunu düzeltemedim, Lütfen Yardım

burjuvazim

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bir web sitesi hazırlıyorum sitenin ortasında resimlerin slide show seklinde geçmesi için ücretsiz olarak bir siteden indirdiğim bulduğum ekteki dosyadaki swf'yi siteye gömdüğümde sitenin üst kısmında olan ve aşağı doğru açılan menü flash'ın altına giriyor ve açılr menü kullanılamıyor. html kodlarıyla ilgili yapılabilecek değişiklikleri denedim ve bilen birkaç kişiden daha yardım almama ragmen html kodlarıyla bu iş çözülemedi. aynı yere rastgele bir başka flash koydugumda açılır menu flash'ın üzerine açıldı ve sorun kalmadı ancak asıl bana gereken slide show oldugundan hala problem var. site verikurtaran.com, site üzerindeki flash verikurtaran.com/verikurtarma.swf adresinde, eklemek istedigim flash'ın fla sı ve diger dosyaları ise verikurtaran.com/flabell-XML-Image-Slideshow.zip adresinde yüklü. Acaba flash içerisinde en üstte görün ya da arkada görün ya da transparan ol gibi ayarlar var mıdır? lütfen yardım...

Benzer konular

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
menunun css kodları içine

z-index:10000;

yazarsanız olması lazım bi denermisiniz...

burjuvazim

🌱Yeni Üye🌱
denedim

menunun css kodları içine

z-index:10000;

yazarsanız olması lazım bi denermisiniz...

bunu daha önce birkaç kez denemiştim ama malesef olmadı. sanırım flash üzerinde bişeyleri değiştirmek gerekiyor çünkü başka bir swf uzantılı dosyayı aynı yere ekledigimde problem cıkmadı ancak ben flash üzerinde neyi değiştirmeli nasıl değiştirmeli bilmedigimden burada takıldım kaldım, acaba nasıl yapılır bu sorun nasıl hallolur. cevabın için teşekkürler.

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Transparan yap flash ı çözülür.Frontpage de flash a çift tıkladığında çıkan pencereden yapabilirsin.Veya google "mode=transparent" diye bi arat kodu bul uygun yere yapıştır.Kolay gelsin

burjuvazim

🌱Yeni Üye🌱
Transparan yap flash ı çözülür.Frontpage de flash a çift tıkladığında çıkan pencereden yapabilirsin.Veya google "mode=transparent" diye bi arat kodu bul uygun yere yapıştır.Kolay gelsin

vasili yardımın için teşekkürler ancak ben bunu da denedim bi etkisi olmadı.

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben böyle çözmüştüm, demekki sorun farklı kolay gelsin

burjuvazim

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bi fikri olan yardımcı olacak birileri yokmu

coloneltr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
<param name="wmode" value="opaque" />

birde bunu dene arkadaşım