Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bunu nasıl yapabilirim

time0n

🌱Yeni Üye🌱
slm kusura bakmayın burada acemiyim,konuyu nereye açacağımı bilemedim.acaba bu sitedeki kategoriler kısmını nasıl yapabilirim.bi kaynak yada kod paylaşırsanız sevinirim.saygılar...

www(.)aorhan(.)com

Benzer konular

bilalbulut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir WordPress teması.Direkt olarak temanın ismini , site sahibine mail atarak sorabilirsiniz.

time0n

🌱Yeni Üye🌱
ilginize çok teşekkür ederim.ancak sizin kadar bilgi sahibi olmadığım için wordpresste sidebar üzerine bir metin bileşeni atayıp içine kodları yapıştırmaktan başka bişey gelmez elimden.o yüzden mümkünse sizlerden kod rica ediyorum.

tşk ederim attım zaten ama cevap alamadım daha...

ezelsude

🌱Yeni Üye🌱
BENDE çalışmalarımı yayınlayamıyorum konu açamıyrum bana bir yardım ltfeen.. bende yeniyim..

time0n

🌱Yeni Üye🌱
@ ezelsude:

anasayfaya girin,sol tarafta kategorilerde ortalarda kişisel çalışmalar sekmesini tıklayın,oradan altında bulunan serbest çalışmalar sekmesini tıklayın,daha sonra sayfanın hemen hemen tam ortasında yeni konu butonunu göreceksiniz.tıklayın ve başlığınızı yazıdktan sonra alt kısma çalışmalarını ekleyip yayınlayabilirsiniz.kelin merhemi olsa... sözüne inat :) umarım yardımcı olabilmişimdir.birileri de bana yardım etsin lütfen.