Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Button Sorunu

bahtiyaralaman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tasarimca.org
Arkadaşlar flash button da rollover bölümüne yazığım bir yazı var. butonun üstüne gelince görünüyor orada bir sorun yok. fakar yazının göründüğü alana geldiğimdede görünüyor. sadece butona gelince görünmesini nasıl sağlayabilirim.

Benzer konular

bahtiyaralaman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tasarimca.org

buradaki butonlar mesela. yukarıda evcilpartner yazan yazının üstüne gelince aşağıda açıklama yazıyor. ama yazının çıktığı alana gelindiğindede aktifleşiyor.

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yazının çıktığı alan ne demek dostum ya özür dilerim anlayamadım :(
ÜStelik bu link butondan kastın ne anlamadım kafamı karıştırdın.Varsa bi resmini koy litfen

bahtiyaralaman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tasarimca.org
56754661.jpg

mesela üstteki yazı buton. üstüne gelince alltaki yazı çıkıyor normalde. ama alttaki yazının çıktığı alanın üstüne maous ile gelincede aktifleşiyor. normalde sadece üstteki butonun üstüne gelince olması gerek. butona rollover yapıp allaki yazıyı yazdım yani. umarım bu sefer anlaşılmıştır.

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hımmm teşekkür ederim daha açıklayıcı oldu.o zman button un hit kısmını daraltacaksın.Hafif görünmez turkuaz renkli kısım mouse un etki alanıdır.Aktif olacağı bölge orasıdır.onu daralt sorunun çözülür ;)

bahtiyaralaman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tasarimca.org
button2 indir - Upload.gen.tr

fla yı gönderiyorum. biri yardımcı olursa sevinirim. ürünler butonunun üstüne gelince menu geliyor. menuden rollout yapınca kapanıyor. fakat ürünler butonundan gidince olmuyor. neyse fla ya bakınca anlarsınız zaten.

button2 indir - Upload.gen.tr

Fla da görüldüğü gibi ürünler butonunun üstüne gelince menu açılıyor. ama tam yapamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi: