Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cepli dosya çalışmam

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok detaylı olmadı ama zaten deneme amaçlı bir çalışma..

decoelikkap305ceplidosy.jpg

hedele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Deneye deneye ,araştıra araştıra öğrenilir herşey . İyi çalışmalar :)

BerkerGonca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Freelens yorum yapacaksan düzgün yap insanların hevesini kırmak amacıyla yorum yapılmaz. Sen ilk başladığından beri harikalar mı yaratıyorsun ?

Elinize sağlık bence ön taraf güzel olmuş arka tarafta güzel aslında ama arkaya bikaç resim filan atabilirsin..

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben cepli dosya'da sadelikten yanayım. reklam kokmasından cok sadeligi daha güzel gelior. tabiki zevkler göreceli. ama sade her zaman resimli calismalara göre agir durur. Bırakın dosya deil içinde yer alanlar şirketin işini anlatsın. dosyanın görevi sadece içindekini taşımak ve hangi firmaya ait olduğunu belirtmek olmalı. kalan şeyler için broşür ya da tanıtım sayfaları kullanilsin. :) ben tarz olarak sevmediim için yorum yapmiyorum. iyi çalışmalar. kolay gelsin.

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Ellerine Sağlık.Zamanla daha başarılı olacağın ortada buda fena değil bence başarılar.

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
İnce ve zarif çizgiler kullanmanızda fayda var kullandığınız çizgiler çok kalın daha göze hoş olması için yazı karakterlerinizide ince kullanın.

Bu çalışmanızda gayet başarılı bir çalışma olmuş bu aradada tebrikler.

hakanyamaner

🌱Yeni Üye🌱
gayette hoş bir çalışma olmuş bence deneme busa esas çalışmalarından harikalar doğar bence ;= )

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
başarılı bir çalışma olmuş, yazılan eksiklikleride göz ardı etme sakın... kolay gelsin....

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Dostum daha çok çalışman lazım ama yine de eline sağlık zamanla daha iyi olacak :)