Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Chocoroll Rulokat Çalışması!

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışma bitmedi ısınma turları aşamasında... Fikirlerinizi almak isterim...

kahveli2mt9.jpg

kakaolu2sg8.jpg

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kırmızıdan yanayım kolay gelsin.

İki çeşit ambalaj olacak diğerinin mamülü de farklı ama ben şu an görüntü olsun diye koydum. Mamül şeklen aynı ama içindeki dolgu ve üzerindeki çapraz kahverengiler ve gofretin rengi farklı olacak...

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Önce eline sağlık güzel çalısmalar

Yalnız gofretlerin gölgesi dikkatimi, çekti mavi zeminlide Choco yazısının olduğu yerde mavi devam ediyor, gölge kendi zemininden olsa dahamı şık olurdu acaba?:)

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Önce eline sağlık güzel çalısmalar

Yalnız gofretlerin gölgesi dikkatimi, çekti mavi zeminlide Choco yazısının olduğu yerde mavi devam ediyor, gölge kendi zemininden olsa dahamı şık olurdu acaba?:)

Kesinlikle bu konuda haklısınız benim de dikkatimi çekmişti ama şu an acil olarak göstermem gerekiyordu müşteriye mail konusunu vakit sıkıntım vardı ama düzelticem bu öneriniz çok yerinde sağolun...

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hayırdır sn. adminler çalışmalarımı neden göremiyorum?

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tamam benim tarayıcıdan kaynaklanan bi sorunmuş...

by_grafix

🌱Yeni Üye🌱
emeğine sağlık arkadaşım, gıda ambalajı sektöründe çalışmış biri olarak yorumum marka çok kayıp olmuş, yazı karakteri klasik (böyle bi ambalaj için) ve güzel am renk ve gölgelerde sorun var ayrıca dış hat ince düşmüş daha vurucu göstersen nasıl olur sence??? başarılar ve iyi çalışmalar...

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık arkadaşım, gıda ambalajı sektöründe çalışmış biri olarak yorumum marka çok kayıp olmuş, yazı karakteri klasik (böyle bi ambalaj için) ve güzel am renk ve gölgelerde sorun var ayrıca dış hat ince düşmüş daha vurucu göstersen nasıl olur sence??? başarılar ve iyi çalışmalar...

grafixe katılıyorum berguvan yazi karakterin güzel ama zayıf kalmis kardesim bu iranlilar yada araplar bilirsin janjani severler. kim sevmezki :) yaziyi daha etkileyici hale getirirsen tam 12 den vururuz... emegine saglik.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Senin çalışmalarda gördüğüm kadarıyla mekan algılayışında sorun var
diğer çalışmalarındada bunu gördüm. Ambalaj tasarımında kullanılan sürrealist anlayış mekan ve perspektif ilişkisini pek fazla kapsamaz.
Kompozisyonda kullandığın ögeler mantıklı bir perspektif ilişkisi sergilemelidir.
Çalışmanda üç farklı katman var:
1- Mekan olarakta kabul edebileceğimiz kırmızı veya mavi zemin.
2-Coffee Chocoroll ibaresinin bulunduğu background.
3-Rulo gofretler.

2 nolu obje ile 1 nolu gofret ögesi farklı perpektif görünümler içeriyor.
Bunun dışında çok sade bulduğumu söyleyebilirim.

Kolay Gelsin.

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım ellerine sağlık güzel olmuşlar ama yorumlarada kulak ver derim ve yazıları biraz daha ön plana çıkartmanı öneririm

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hepinize teşekkür ediyorum yorum ve önerileriniz için...

Bunları değerlendireceğim mutlaka zaten çalışma şu an bitmiş değil...

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
kırmızı çok hoş görünüyor.onun üzerinde dur bence.ellerine sağlık.

tuhaf

🌱Yeni Üye🌱
mavi yerine tatlı bir turuncu tavsiye etsem ;)

Designer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ladakulubu.com
dostum emeğine sağlık fakat beni doğrusunu söylemeden gecemiyeceğim Rulonun içindeeki dolgu çok yapay duruyor yani içine diraz daha ameliyat edersen daha iyi olur

Ürün isminin ön plana çıkması gerek en acilinden vede Lacivert tramların 100 deliklerini kontrol etmelisin tramlar kopa bilir diye düşünüyoorum ek bir bilgi olarak kabul et üztünde biraz daha çalışman gerek özellikle zemin fonları için

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sevgili Bülentciğim, ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş. Ben de arkadaşlar gibi sanki yazıdaki kontürü biraz kalınlaştırsan yazı kendini daha gösterecekmiş gibi geldi banada. Bir de, yazının rengi ile zeminin rengi farklı (yani yazı beyaz olsa) ya da zemine zıt bir renkte olsa daha iyi olur kanaatindeyim. Selamlar...

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sevgili Bülentciğim, ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş. Ben de arkadaşlar gibi sanki yazıdaki kontürü biraz kalınlaştırsan yazı kendini daha gösterecekmiş gibi geldi banada. Bir de, yazının rengi ile zeminin rengi farklı (yani yazı beyaz olsa) ya da zemine zıt bir renkte olsa daha iyi olur kanaatindeyim. Selamlar...

Eyvallah Semih hocam!