Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw X6'nın Eksi ve Artıları???

Forever King

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba Arkadaşlar,
Şu an bilgisayarımda X5 kullanıyorum. X6'ya sürüm yükseltme düşüncem var fakat eksileri ve artıları nelerdir? O paraya değer mi değmez mi? Kullanan arkadaşlar varsa yönlendirebilirler mi?

Benzer konular

Olsinwe

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sanırım Servis Pack 1'den sonra konuşmak daha doğru olcaktır. Genel olarak güzel

Yeni Color Style özelliği güzel olmuş
Yeni Hamony Özelliği ile renk kombinasyonlarıyla dans edebimek güzel :)
Yeni Sayfa Numaralandırma güzel
Yeni PowerClip Sistemi Çok Güzel
Yeni Hizalama kılavuzları güzel
Opentype desteğinide unutmamak gerek
Sayfa Mizanpajı için gelen yenilikler fena değil

X5'de olduğu gibi X6 sürümünde'de bir sürü gizli yenilik mevcut.
daha geniş incelemek için BURAYI ZİYARET EDEBİLİRSİN
tabi sırf bunlarla kalmıyor ama ilk göze batan bunlar olduğu için söyledim . .

-- Master Sayfadaki PageNumber Curveleyince diğer sayfadaki numaralarında değişmesi bu bir hata değilmiş ama pekde kullanışlı değil anlıyacağın makroya devam

-- Yeni powerclip denetimindeki tuş kombinasyonlarını kullanıcıların'da değiştirme imkanı olabilirdi...

-- Kuşkusuz Türkçe Tireleme Olayını Herkes İstiyor. . .

Daha çok + ve - mevcuttur ama Aklıma Gelenler Bu Kadar

Son düzenleme:

Forever King

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eyvallah kardeşim, ilgine teşekkürler. Peki 64 Bit desteği hız olarak gözle görülür etkiler sağlamış mı?

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
64 bit desteği ile özellikle büyük dosyalarda çalışırken hızı hissedebiliyorsunuz. Büyük nesneleri kopyala yapıştır yaparken hızlanabiliyor, 2 gb ın üzerindeki dosyalarla çalışabiliyorsunuz. 64 bit işletim sisteminin daha çok bellek desteklediğini de düşünürsek performansta kesin bir artış oluyor.

X5'e nazaran da oldukça hızlı çalışıyor.

Forever King

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eyvallah kardeşim ilgilerinize teşekkür ediyorum

acemi78

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Üstadim Merhaba Benim sorunum yazi cesidlerini win 7 de tekrarra tekrar yükleme yapmak zrunda olmak. 11 kullnicisiyim bana benim yaptigim isde en hizli ve pratik gelen 11.
Xp de iken sorunum yoktu Font navigator da yazilari arattirdiktan sonra 11 eski dasyalarimi acarak kullanmisoldugum yazilari win e yükleme yapiyordum. 4000 üzerinde dosyam var her ay bunlardan 600 ünü kullaniyorum. 11 win 7 baz yazi karekterlerini tanimiyor. fontnavigatorda yükleme yapiyor gibi gözüküyor bilgisayari yeniden acdigimda dosyalari acarekn yine yazilar yok yüklenmsi gerek diyor. Ne yapmam Lazim yardimci olabilirseniz sevinirim

Simdiden emeginize saygilar

Forever King

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardeşim corelin x3'den önceki sürümleri windows 7 tarafından pek desteklenmiyor. Çalışsa bile çoğu özelliklerinde veya programlarında hatalar veriyo. Tavsiyem corelini ya X5'e ya da son dünya harika X6'ya güncelle.