Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Drawda Yapmış Olduğum KARVİZİT Tasarımları

Grekonia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Corel drawda yaptığım ve basıma gidenn kartvizitler değerlendirmeleriniz bekliyorum saygılarımla...
DnVbG.jpg
A1XLe.jpg

luQX6.jpg
wLrlo.jpg

fvxdY.jpg
sfP5o.jpg

gGCJI.jpg
uep05.jpg

yrsoS.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

ewiLdarQ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle kartların ebatlarında bütünlük yok kimi 5x8 kimi 6x8 gibi görünüyor.
Cebe bilişim kartında değişik ve gereksiz bir şekil var logonun altında onu kaldırmalısın logosu zaten yeterince kartı görsel olarak dolduran cinsten.
İfa stratejik danışmanlık kartındaki iletişim bilgileri 5-6 punto galiba onları biraz büyütüp kesim paylarına dikkat ederek yukarı alsaymışsın iyiymiş..
İngilizce kursu kartlarında ki gereksiz bayrak kullanımları var.
Meg production kartında o logo olmasa da olurmuş.. Sarı yazıları ve çizgileri beğenmedim..
Merkez Rent A Car ismin olduğu yazı karakterini çok abartılı buldum sarı yazı ve çizgiyi beğenmedim, zemindeki arabayı da kaldırsan iyi olurmuş..
Bunlar olumsuz yorumlar :)
Her kartvizitte değişik yazı karakter kullanmanı beğendim iyi veya kötü.. Bu da nacizane tek olumlu yorumum oldu :)

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel düşünceler ama bu düşünceleri kağıda aktarırken daha dikkatli davran. Bazıları çok göz yorucu. Daha iyilerini yapabilirsin. Örneğin rent a car kartı çok hatalı, kartı eline alan insan okuyamaz bile aşağıdaki yazıları. Renk seçimlerinde çok seçici olmalısın, okunmasına çok özen göstermelisin. Ben bazen nasıl kolay okunur diye, tek renk zemin üzerinde 10 tane yazı rengi deniyorum.

Grekonia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim hocam değerlendirmeniz için dikkate alacağım ama asılında en çok yorumlamanızı istediğim kartvizitim ifa inşaatın kartvziti sadece onu değerlendirecek olursak onu nasıl buldunuz ?

beyazmelek74

🌱Yeni Üye🌱
Emeğine sağlık.Ben de bişey sorabilir miyim?Benim de birkaç denemem var kendi çapımda.Onları buraya nasıl koyabilirim,henüz çok yeniyim de bilmiyorum.

Grekonia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğine sağlık.Ben de bişey sorabilir miyim?Benim de birkaç denemem var kendi çapımda.Onları buraya nasıl koyabilirim,henüz çok yeniyim de bilmiyorum.

Bu adresi incele ve adımları takip edersen ekleyebilirsin :)

FC82

🌱Yeni Üye🌱
bu çalışmalar ile alakası yok ama Türk grafikerleri ne zaman CorelDRAW un bu işler için aşırı dandik bir program olduğunu anlayacak acaba?

ewiLdarQ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
site yapmak için bir ki adobe programı kullanıyorsun diye coreli yabana atmamak lazım diye düşünüyorum..

FC82

🌱Yeni Üye🌱
site yapmak için bir ki adobe programı kullanıyorsun diye coreli yabana atmamak lazım diye düşünüyorum..

yanlış düşünüyorsun. logo vs gibi basit lineart işler için bir vektörel program lazım ama tamamen vektörel bir program kullanınca, özellikle de bu corel gibi illustratorun gölgesinde bir programsa en iyimser ihtimalle yaratıcılığını sınırlar.

çok uzağa gitmeye gerek yok, Corel in kendi yarışmalarında ilk üçe girenlere baksan yeter

27web

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş eline sağlık özellikle sürücü kursu kartviziti baya ilgimi çekti.

Grekonia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet corel diğerlerine göre çok başarılı olmadıgı dogrudur fakat bu coreli kullanmayacagımız anlamına gelmez bizim işimiz herşeyden bir fayda sağlamaktır. :)