Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Disco Bar Afiş Çalışması

milaydaoke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Disko bar için yaptığım bir afiş çalışması,yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
r2sSG.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Büyük harf kullanımı:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, mesajın tamamı bold, renkli, italik ve tamamı büyük harf ile yazmak, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır!

pLayer1_mtn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.videonette.com
Gördüğüm çoğu disko,eğlence afişlerinde bu renkleri görüyorum ve bence farklı bişeyler yapılmalı artık.Fontları ve sayfa düzeni göze hoş gelmiyor bence,üzerinde biraz daha çalışılmalı.

aybüke_351

🌱Yeni Üye🌱
ben olsam o diskoya giderdim afiş çok çekici albenisi var

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Başlık kısmı çok güzel ama diğerleri için aynı şeyi söyleyemem. Başlığa çok uğraşmış daha sonra sıkılmış biran önce bitsin gibi bir hava sezdim.
Çok fazla font kullanmışsın. Sadeleştir fontları zemin seçimine de dikkat et biraz.
Emeğine sağlık.

escoder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gnel olarak cok hos bı calısma gordugum tek yanlısı soyleyebılırım "yaz acılısı" yazısının boyutunu bı kademe kucultmelısın "I" harfı kutudan cıkmıs azda olsa dırek dıkkatımı cekdı:) calısmalarının devamını dılerım guzel gorunuyo

tdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emrullahincearik.com
Neden bilmiyorum oldum olası bar parti disco vs. bu tür yerleri sevmedim sevemedim inançlarım buna izin vermedi olsa gerek :)

Tasarımın güzel hoş bir tasarım.

milaydaoke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eleştiri yapanda yapmayanda beğenen beyenmeyenede tşk ediyorum sağolun arkadaşlar