Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dosya çalışmam

irfarslan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
LIzTv.jpg

slogan bana ati değildir :))))))

Benzer konular

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
tasarımda kullanılan görseller bu firmanın gercekten kendisinin bizzat yaptıgı yapılarmı? eğer öyle değil ise neden profesyonel gökdelen resimleri kullanılıyor? bu firma hep gökdelenmi yapıyor (hey maşallah). eğer olay tamamiyle sizin insiyatifinizdeyse neden gerçek referans resimleri değilde insanların gözünü alan bu resimleri kullandınız? gerçek referans resimleri elinizde yoksa neden firmadan bunu ısrarla talep etmediniz? ettiğiniz halde yav sen bul koy yap bişiler işte dedilerse ki öyle olmuştur mutlaka illa resim koymak zorundamıydınız? tasarımsal görsel bi şölende hazırlayıp firmayı ikna edebilirdiniz. bana kızabilirsiniz belki ama bence bu açıdan bi düşünün:) ha şunada hazırım evet bu firmanın görselleri bunlar ve gerçek referansları dersiniz o zaman bu sorularım içinde özür dilerim...amacım bişeylerle telkin etmek değil bişeyleri farklı açıdan da düşünmeyi sağlamak... emeğinize sağlık

irfarslan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarımda kullanılan görseller bu firmanın gercekten kendisinin bizzat yaptıgı yapılarmı? eğer öyle değil ise neden profesyonel gökdelen resimleri kullanılıyor? bu firma hep gökdelenmi yapıyor (hey maşallah). eğer olay tamamiyle sizin insiyatifinizdeyse neden gerçek referans resimleri değilde insanların gözünü alan bu resimleri kullandınız? gerçek referans resimleri elinizde yoksa neden firmadan bunu ısrarla talep etmediniz? ettiğiniz halde yav sen bul koy yap bişiler işte dedilerse ki öyle olmuştur mutlaka illa resim koymak zorundamıydınız? tasarımsal görsel bi şölende hazırlayıp firmayı ikna edebilirdiniz. bana kızabilirsiniz belki ama bence bu açıdan bi düşünün:) ha şunada hazırım evet bu firmanın görselleri bunlar ve gerçek referansları dersiniz o zaman bu sorularım içinde özür dilerim...amacım bişeylerle telkin etmek değil bişeyleri farklı açıdan da düşünmeyi sağlamak... emeğinize sağlık

uzun zaman önce bu siteye üye oldum... eskiden çalıştığım yer çok yoğunluğu olan bir firmaydı grafik ctp baskı işleri hep koşturuyordum neyse şimdi özel bir firmaya geçtim biraz vaktim oldu bu sitede bir çok sayfayı okudum böyle bir ama böyle bir eleştiri ile karşılaşmadım... öncelikle eleştirin için tşk ederim gayet profesyönelce bu ruhu kaybetmemenizi dilerim... çalışmadaki yapılar malumunuz gayet farklı bir yapı türkiyede varmı bilmiyorum... bu firmaya yapılan bir done çalışmasıydı tabii ki bu şekilde değilde onların resimleri ile tasarlanacaktı örnek olması açısından tasarlanmıştır... tabii bazı müşterilerinde maalesef görsel şölenden hoşlandıkları da inkar edilemez bir gerçek. merak ettimde mesela bazı tasarımlarda örnek market insörtlerinde kullanılan bayan temelarını kullanan meslektaşlarımıza da acaba bu bayan firmanızda mı çalışıyor yoksa konu mankeninizmi eğer konu mankeninizse ona maaş ödüyormusunuz ödemiyorsanız ve konu mankeniniz değilse neden insertinizde kullanıyorsunuz diye bir soru da soruyormusunuz buda benden bir latife olsun :) neyse başta done olduğunu yazmamıştım hata benim sanırım... teşekkür ediyorum...