Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

eğitim için video oynatma

selcuk1907

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar inanın cok sıkıntılı bi durum içerisindeyim.

görsel eğitim cdlerini bitirdim fakat istediğimi yapacak duruma gelemedim.

sizden tek bi istegim var eğer yardımcı olursanız çok teşekkür ederim..

amacım su örneğin yaklasık 15 - 20 video düşünün.

flashta yapılarak hadi bazı görsel eğitim setleri var. baslat'a tıklıyorsunuz acılır menu yapılmıs ve ılerı gerı butonlarıyla videoları izliyorsunuz aynısını yapmak istiyorum. ve bu video oynatıcının uzerınde klasik olanlar gibi olmayacak özel bir isim yazacak. ve bi playlist olacak menu gıbı acılacak tıklayınca bu videolar oynamaya baslayacak...

flashta bunu nasıl yapabilirim. lütfen bana yardımcı olun..

ilgilenen arkadaslar lütfen cevap yazsınlar...

ne özel bir player yapabiliyorum ne de playlist :(

selcuk1907

🌱Yeni Üye🌱
efoja action script bilgisi hakkında arastırma yapacagım ama birazcık bilgi paylassan cok makbule gececek . lütfen.

selcuk1907

🌱Yeni Üye🌱
vallaha cok faydalı olundu yardımlarınız saolun sevgili grafilerler...!

Yavuz Mamaç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu nasıl bi üslup arkadaşım... ne istediğinin farkında mısın? bir de sitem ediyorsun, arkadaş söylemiş, iyi bir actionscript bilgisi lazım ... dediğin şey yapılır ama benim yarım günümü alır mesela.. ihtiyacı olmayan bir şeye o kadar zamanını kimse harcamaz... sana kaynak gösterilir, yöntem gösterilir inceler arar bulursun.. action script için envai çeşit kaynak var onlarca kaynak gösterilebilir.. en sağlıklısı sen hangisini anlayabileceksen onları açıp incelemen.. as3 diye arama yap...

selcuk1907

🌱Yeni Üye🌱
uslupta sıkıntı oldugunu dusunmuyorum bırazcık daha yardım ıstemek hatta sıtemde bulunmak ınsanın beklentılerı ıle orantılıdır. acıkcası sızın bu kadar cevap yazmanız herahdle buradakı ınsanlar sızden projelerını yapmanızı ıstedıgınden dolayı bıraz fazla olmus ben sadece yardımcı olmanızı ıstedım . zaten cok zaman oldu artık konu kapatılabılır ;)