Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

En iyi bilişim eğitimi veren kurum hangisi ?

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba arkadaşlar.Geçen gün smartpro ile görüşmeye gittim.Kurumun web ve grafik uzmanlığı konusunda bir bölümü var.Bu bölüm içerisinde

Ps ID DW Fl ActionS. AI CSS xhtml gibi eğitimler veriliyor.Normalde kurs ücreti 7000 LT imiş ama %70 civarlarında burs imkanı sağlıyorlar ve geri kalan miktar 12 ay takside bölündümü aylık 266 TL gibi bişey oluyor.İnternette araştırma yaptığım zaman kurum hakkında sadece kurumsal bilgiler ve birkaç ödül haberi çıkıyor.Ama verdiği bilgilerin kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken ekşisözlükte çok fazla olumlu eleştri yok.

Adam akıllı bir eğitim veren ve bunun yanında ödeme kolaylığı sağlayan neresi var arkadaşlar?Bilge adam diye tutturdular bi ara,baya bi araştırma yaptım bilge adamdan mezun grafiklerler "aman abi" dedi durdular.Ve üstelik çokta pahallı.Yani ben aylık 400-500 TL kurs ücreti verebilecek olsam zaten eğitime neden ihtiyaç duyayımki :)

Sizler ne düşünüyorsunuz fikirlerinizi almak isterim..

edit : Ha birde mikrosis hakkında neler biliyorsunuz az önce telefonda görüştüm makul geldi şartları..

Son düzenleme:

atoksal

🌱Yeni Üye🌱
"bilişim eğitim merkezi" ile de görüşmeni tavsiye ederim.

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu adamlardan hayır geleceğini sanmam zira web eğitimi veren bi kurumun web sitesi bile çalışmıyorsa ne verebilirlerki :)

arkadaşlar 67 kişi bakmış bu 67 kişi arasında en ufak bi fikri olan yokmu?
bilgilerinizi paylaşmak konusunda bu kadar zahmetli görmeyin zira aynı durumda sizin bir konuda bilgiye ihtiyacınız olduğunda bilgi sahibi olan insanlar zahmet duyabilir !

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bilgisi olan mutlaka yazacaktır.Ancak siz de konuyu ait olmadığı bölüme açarsanız pek tabii ki gerekli ilgiyi görmeyecektir.
Konu uygun bölüme taşınmıştır.