Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

en kaliteli ve en hızlı dış mekan dijital baskı bakinası size hangisi

asertam

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar, ben bir dış mekan baskı makinası almak istiyorum. sizce en kaliteli ve en hızlı makina markası ve kafa markası hangisi. fiyat önemli değil. yeteki kaliteli ve hızlı olsun. teşekkürler.

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
size tek tavsiyem 8 KAfa 14 pl konica kafa makinadır.GERÇEK 1440 dpi saatte 52 metre kare(3,20m) eğer istanbula gelirseniz sizi makinanın olduğu yeree götürürüm. 3adet vutek makinanın yanında 24 saat folyo baskısı yapıyor.uzun ömürlü bir makina arıyorsanız bu tam size göre bir makina.fiyatı i.çin özelden msj atın kolay gelsin iyi çalışmalar....

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
14 pl sürekli boya kesiyor. Kadıköyde bir firmada var adamın 3 vuteki var ,brandacının birinden konica 14 pl makina almış sürekli kafa kesip duruyor servis her gün orda. Hatta duyduguma göre servis işin içinden çıkamıyo sürekli işten ayrılıyomuş 3 ayda 4 servis elemanı kafayı yemiş kaçmış..

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
:):) gel bende seni benım makinamın olduğu yerlere götüreyim 15-20 müşterimde var eğer birinden şikayet alırsan bi makina bedava vericem sana ok.?polaris dediğin kafa daha dün cıktı. bu ülkede xaar ve spectra bilinci daha yenı yenı oturmusken sen millete polaristen bahsedıyosun.nerden biliyosun o makinanında boya kesmiyeceğini 15 pl duyduğum kadarıyla konicadan bi farkı yoktur tahminim ama gel gelelim bi kafa fiyatı, metrekaredeki boya maliyeti nekadar acaba ?sırf cvp yazmak için konusma mantıklı bişeyler paylaş.ii çalışmalar.
(bu arada arkadaşlar konica minolta 512 14 pl kafa makinaların en büyük sıkıntısı boyadan kaynaklanmatdır.piyasadki fiyatlardan 20-30 dolar düşük ve kesmeme garantili boya elimizde mevcuttur bilgilerinize.)

Son düzenleme:

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
seyyahcım siz ilk önce sattıgınız şu makinaları bir çalıştırın bakim..10-15 mt kesintisiz baskı yapsın sonra konuşun... dünkü brandacıdan bugün makinacı olmuyor..

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
kardes ben dünkü brandacı falan değilim.6 yıldır Dijital baskı makinası servisiyim burda öle ileri geri atıp tutma gel alim seni buluşalım götirim müşterilerime.neden tamam demiyosun.gözünün önünde her makinama 100 metrelik folyoyu veya brandayı bağlarım kesintisiz baskı yaparsa ne cvp verceksin,gerçi içine sindermdiğin için bu seferde başka bişy bulursun.umrumda değil anlıcan beğenıp beğenmıceyin.sen sallamaya deva et.:)

service

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar, ben bir dış mekan baskı makinası almak istiyorum. sizce en kaliteli ve en hızlı makina markası ve kafa markası hangisi. fiyat önemli değil. yeteki kaliteli ve hızlı olsun. teşekkürler.

Daha açıklayıcı bir bilgi almak için daha fazla detay vermen gerekir ; Dış mekan makineler 160cm den başlar 500cm kadar gider, hız dersen saatte 10 m2 den 440 m2 kadar, kalite dersen 80 dpi - 1440 dpi .....
5 metre branda basacaksan 100 dpi bile fazla kalitelidir. Yapmayı planladığın işe göre makine seçmek en makul olanıdır. Vutek, Durst, HP ve Jeti markalarının saatte 300-500m2 arasında baskı yapabilen ve çözünürlük olarakta 300 - 600 dpi kaiteleri bulan makineleri var. Fiyat önemli değil diyorsan bunlara bakacaksın.

asertam

🌱Yeni Üye🌱
Daha açıklayıcı bir bilgi almak için daha fazla detay vermen gerekir ; Dış mekan makineler 160cm den başlar 500cm kadar gider, hız dersen saatte 10 m2 den 440 m2 kadar, kalite dersen 80 dpi - 1440 dpi .....
5 metre branda basacaksan 100 dpi bile fazla kalitelidir. Yapmayı planladığın işe göre makine seçmek en makul olanıdır. Vutek, Durst, HP ve Jeti markalarının saatte 300-500m2 arasında baskı yapabilen ve çözünürlük olarakta 300 - 600 dpi kaiteleri bulan makineleri var. Fiyat önemli değil diyorsan bunlara bakacaksın.

Merhaba öncelikle ilginize teşekkür ederim.

Ben yoğun olarak bilboard basacağım. yapacağım işler çok seri ve kaliteli olmalı. en seri makina sizce hangisi. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.reklammalzemeleri.com
arkadaşım merhaba fiyat önemli değil diyorsan şu anda en hızlı makine MATAN dır
israil malı saatte 330 m2 bilboard basar 425.000 eu paran varsa

acababunebababe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
size tek tavsiyem 8 KAfa 14 pl konica kafa makinadır.GERÇEK 1440 dpi saatte 52 metre kare(3,20m) eğer istanbula gelirseniz sizi makinanın olduğu yeree götürürüm. 3adet vutek makinanın yanında 24 saat folyo baskısı yapıyor.uzun ömürlü bir makina arıyorsanız bu tam size göre bir makina.fiyatı i.çin özelden msj atın kolay gelsin iyi çalışmalar....

Konica Minolta'nın web sitesinde bahsettiğiniz makineyi göremedim, markası ve modeli hakkında bilgi verir misiniz?

...425.000 eu paran varsa

425.000 euro mu:nerd: makineyi som altından kafaları da pırlantadan mı yapmışlar:rofl: O paraya 3 tane vutek bir tane de para sayma makinesi alırım dükkana yahu...