Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fla dosyasını değiştiremiyorum textleri yok, ne yapabilirim?

NOCRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elimdeki fla uzantılı template in içinde değişiklik yapmak istiyorum.Önceden textler library de bulunurdu ve burdan değiştirirdim;fakat bunda library de txt falan yok.Butonların yazısını değiştirmek istiyorum;ama sadece 1 tane button var onda da textini değiştirebileceğim hiç bir şey yok "label 000" ismi verilmiş 1 buton sadece bu.

swf yi export ettim, hepsini görüp değiştirmek için, bu sefer de export edip flashta açtığımda bana "Could not load scene into memory.Your document may be damaged" uyarısını veriyor, zaten bundan sonra yazıları değiştirsem de site efektleri hiç bir işe yaramıyor.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Text dosyalarını Library den silmiş olabilirsiniz ya da gözükmeyebilir.
Edit symbols' den eğer dosyalar mevcutsa görünecektir.

Swf' yi export edemezsiniz.
Hafıza sahneye yükleyemedi. Sizin dokümanınız, dosyaya zarar verebilir, şeklinde bir uyarı çıkıyor.

Kolay gelsin...

NOCRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha önce o kısıma bakmıştım;ama gözde kaçabilir diye hepsine teker teker baktım bu sefer.Yine yok.Library de oluşturuduğu 5 klasör var orda da extra bişi yok. xml den falan da olmuyosa bu iş napcam ben :(

Son düzenleme:

NOCRY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
wuwww inanamıyorum kendime.Flash kod yazmaktan anlamam. Son çare o butonun olduğu action panelindeki kodlara bi bakim dedim belki orayla alakalıdır. Ordaki kodların arasına yazmışlar buttonların textlerini. Ordan değiştireyim dedim belki işe yarar. İşe yaradı, süper oldu bu ya. Yalnız önceki yazılandan kısa ya da uzun olunca yazı tuhaflaşıyo buttonlar, bunu da boşluk bırakarak halletmeyi denicem. Şükür Allah'a bunu da çözdüm

oct-4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
butonun ismini mi değiştirmek istiyorsun ekranda ? yani şöyle mi ekranda a yazıyordur buton ismi sen onu b yapmak istiyorsun eğer öyleyse şöyle library den butona çift tıkla buton sahneye gelince ismini değiştir bu kadar