Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash da ki bır nesneyi editleme

aksu_sdu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Flash effect maker ile yaptıgım bır calısmayı flash da actım ve yandakı bır menuden tek tek ıcındekı nesnelerı gorebılıyorum bana mavi olan bır yapragı yesıl yapmamı ıstedıler ama rengı degıstıremıyorum nesneyı jpeg olark kaydedıp photoshopta yesıl yapıp tekrar mı flash a cagırmalıyım yarımcı olabılımısınız lutfenm..?

Benzer konular

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Flash effect maker ile yaptıgım bır calısmayı flash da actım ve yandakı bır menuden tek tek ıcındekı nesnelerı gorebılıyorum bana mavi olan bır yapragı yesıl yapmamı ıstedıler ama rengı degıstıremıyorum nesneyı jpeg olark kaydedıp photoshopta yesıl yapıp tekrar mı flash a cagırmalıyım yarımcı olabılımısınız lutfenm..?

Hayır tabiki de...:)
Movie Clib'in içerisine 2 kez TIKLAYIP girdikten sonra renk paletinden mavi olan rengi yeşil olarak seçin. Export ile swf olarak çıktısını alın. Fakat Flash effect maker programında çıktısını aldıgınız çalışma ".fla" mı ?

Oluşan nesneler (grafik) sembol ise bir değişiklik yapamazsınız. Sadece Flash Cs4 versiyonunda bitmapı-vektörele dönüştürme(Trace Bitmap) özelliğiyle vektör yaptıktan sonra oynama yapabilirsiniz.

Biraz daha açıklayıcı soru sorarsanız, daha rahat yardımcı olabiliriz.
Kolay gelsin...

Son düzenleme: