Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flash galeriyi flash siteye eklemek

soresvan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben falsh site templatesi düzenledim buna bir de dışardan flash galeri buldum bunun xml dosyasının içinede resimlerin linklerini verdim . En son yayınlama aşamasına geldim. Ama ben bu galeriyi flash sitede nasıl göre bilirim bu galerinin dosyasını ftp de nereye atayım. Flash siteye bunun çağırmak için gerekli kodu nasıl girebilirim.

Benzer konular

ilayda-

🌱Yeni Üye🌱
benim çok acil flash siteye flash galeri eklemem gerekiyor.. yeni sahne acıp galeriyi içine attım html dosyasınıda klasörün içine attım.. fakat görünmüyor ne yapmam gerekir lütfen yardım..

Yavuz Mamaç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
soresvan.... Loader bileşeni ile harici swf'leri çağırıp bir başka swf içinde yayınlayabilirsin. Sorunu biraz karmaşık anlatmışsın, ne olduğu anlaşılmıyor.. biraz daha net anlat. Galerini template içine mi gömeceksin? Galeriyi bir html içinde mi yayınlayacaksın? Galeri sunucuda çalışmıyor mu? Sorun nedir tam olarak???

ilayda... senin sorun da tam anlaşılmıyor... anladığım kadarıyla yorumlayayım... scriptlerin çakışıyor olabilir... scriptlerin doğru adresleri seçemiyor olabilir... galeriyi yine yukarda dediğim gibi loader bileşeni ile çağırırsan daha iyi sonuç alırsın, fla ve sonuç olarak swf boyutunu da şişirmemiş olursun...

ilayda-

🌱Yeni Üye🌱
şöle söliyim ben flashmo.com dan bi flash site indirdim bu siteyi yayınlıcam fakat benden gne flashmo.com dan begendikleri bi galeriyi indirdigiğim sitenin içine atmamı istiyorlar.. fakat yapamadım görüntülenmiyo..yanlıs biseyde yapıyo olabilirim tbi..

Yavuz Mamaç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
scriptler sorunlu olabilir

dediğim gibi büyük ihtimalle scriptler çakışıyor, ya da galeri xml veri iletişimi kullanıyorsa xml dosyasını çağırmayı başaramamışsındır diğer flashın içinde.. galeriyi bir loader component kullanarak çalıştırmayı denesen?

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dediğim gibi büyük ihtimalle scriptler çakışıyor, ya da galeri xml veri iletişimi kullanıyorsa xml dosyasını çağırmayı başaramamışsındır diğer flashın içinde.. galeriyi bir loader component kullanarak çalıştırmayı denesen?

Yavuz Bey size bir sorum olacak. Bir flash template düzenledim,herşeyi sorunsuz çalışıyor. Fakat mail formunu müşterimin mail adresine yönlendiremedim. Template dosyalarının içinde .PHP dosyası yok. İnternetten forumlardan çok araştırdım ama benim sorunumun tam karşılığı yok. Bazı actionscript kodlarını "Gönder" butonuna ekledim ama bu seferde site komple çalışmıyor ve müşterim bu konuda beni sıkıştırıyor.:sadsmile: Eğer ilgilenirseniz çok minnettar olacağım. Özel mesaj gönderemedim kapatılmış. Şimdiden çok teşekkürler.:smile:

Yavuz Mamaç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
php mail

merhaba, gün içinde bakamam ama akşama yanıt vereyim.. sana örnek bir dosya göndereceğim.. onu istediğin yere loader ile çağırabilirsin veya düzenleyebilirsin.. ama sana nasıl ulaşacağım.. bir boş mail at benim yavuzmamac g m a i l adresine at ben de oraya dosyayı atayım...

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba, gün içinde bakamam ama akşama yanıt vereyim.. sana örnek bir dosya göndereceğim.. onu istediğin yere loader ile çağırabilirsin veya düzenleyebilirsin.. ama sana nasıl ulaşacağım.. bir boş mail at benim yavuzmamac g m a i l adresine at ben de oraya dosyayı atayım...

Maile cevap veremiyorum. Hotmailde sorun var.Ekledim

djesmer

🌱Yeni Üye🌱
Ya Flash Templateye Nasıl Galereyi Atacamm Lütfenn Yardımm????