Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flash giriş

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
biraz fazla uzun ve yavaş gibi. yerel yönetim ile ilgili bir siteye, müzik olur mu bilmem ama belki ses falan olsa, müziğin ritmi belki de harket katabilir. bir de "bilecik" yazısından sonra biraz fazla bekliyor gibi. buna rağmen, sonda çıkan logonun ne logosu olduğunu anlamadım bile; çünkü göremedim. çok hızlı geldi ve yok oldu... logo geldikten sonra bir süre beklerse sanırım daha iyi olur. bir de o logonun geliş hareketinde sorun var. çok sağa sola sallanarak geliyor.

iyi çalışmalar.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
ilime (bilecik) yakıştıramadım
daha seri işleyen
daha şık işler yapılabilirdi

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzelde neden son çalışma onu anlayamadım

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kalbimin bir tarafı Bilecikte:(Sabah sabah kötü vurdu beni...
Aslında ilk olan bir çalışma için fena sayılmaz,hız olayına gelince gerçekten çok yavaş.Ben her başlangıcın devamından yanayım....Emeğine sağlık...

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
teşekkürler arkadaşlar

biraz fazla uzun ve yavaş gibi. yerel yönetim ile ilgili bir siteye, müzik olur mu bilmem ama belki ses falan olsa, müziğin ritmi belki de harket katabilir. bir de "bilecik" yazısından sonra biraz fazla bekliyor gibi. buna rağmen, sonda çıkan logonun ne logosu olduğunu anlamadım bile; çünkü göremedim. çok hızlı geldi ve yok oldu... logo geldikten sonra bir süre beklerse sanırım daha iyi olur. bir de o logonun geliş hareketinde sorun var. çok sağa sola sallanarak geliyor. gölder logosu gölpazarlılar derneği

iyi çalışmalar.
evet ilk ve son çalışmam ve ayrıca özellikle yavaş istediler
ilime (bilecik) yakıştıramadım
daha seri işleyen
daha şık işler yapılabilirdi
daha ilk denemem corel ravede yapılmıştı ve burada konu çalışma nasıl olmuş il mevzusu değil
Güzelde neden son çalışma onu anlayamadım
bir daha uğraşmadım böyle çalışmaylada ondan bakalım birde kendime yapacağım teşekkürler crazytalk
Kalbimin bir tarafı Bilecikte:(Sabah sabah kötü vurdu beni...
Aslında ilk olan bir çalışma için fena sayılmaz,hız olayına gelince gerçekten çok yavaş.Ben her başlangıcın devamından yanayım....Emeğine sağlık...

evet hızı özellikle öyle istediler teşekkürler damla

Son düzenleme:

obur

🌱Yeni Üye🌱
Düşünce güzel fakat renkler arka plana göre fazla canlı.

kare31kare

🌱Yeni Üye🌱
gökkuşağını oluşturan renklerin alpha değerlerini düşürmek lazım gibi..

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
anladığım kadarıyla senden istemişler sen de yaparım demişsin.durum bundan ibaret.