Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flash ın ard arda 2 kere tekrar etme sorunu

aksu_sdu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Flash ıle ılg soyle bır sorun var bır anımasyonun 2 kere ard arda tekrarlandıgını dıyorlar bu needen olur bunu nasıl onlerım?

Benzer konular

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
animasyonun sonuna stop komutu koymayı nede o zaman bir kez oynayıp durur

aksu_sdu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tesekkurler ama bunu nasıl yapacagım der mısınız cok ıyı degfılım flash da

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok güzel ve türkçe flash eğitim cd leri var videolu.Burdan vereceğimiz bilgiden daha faydalı olur ;)

aksu_sdu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sync event : ı loop olarak sectım daha once repeat 1 de ımıs sorun burdan kaynaklı olabılırmı?

tarık_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadasım bunu 2 şekilde yapabilirsin
1. cisi animasyon layer ının üzerine bir layer daha aç ve animasyonun bittiği frame in üzerinde f6 basarak yeni keyframe oluştur ve bu frame deyken f9 kısayoluyla action panelini aç ve buraya stop(); yaz ve sorun ortadan kalkar

2.cisi ise animasyonu verdiğin nesneyi tıkladıgında propertıes panelindeki loop ayarını play one yaparsan bir kere tekrarlatmış olursun

detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştım umarım yardımcı olmuşumdur

aksu_sdu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
SAgol tarık_ senın dedıgının bırıncısı movie clip olusturmak sanırım onu denedım onda son frame takılı kaldı o olmıuyor benım anımasonda , Properties panelınden Sync Stop ve loop u sectım dogru mudur , ayrıca elınde senın su anlattıgın tarzda bır dokuman var mıodır varsa paylasırmısn=?

tarık_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sen fla yı buraya yüklersen sana yardımcı olabilrim sen birincisinde muhakkak kodu yanlış yere yazmısındır birde animasyonu grafigin içindemi verdin yoksa ana sahnedemi
ikincisinde ise play one ayarını movi clip verdiğin frame aralıklarına değil objeyi tıkladıktan sonra propertıes te cıkan loop ayarını play one vereceksin sen movi clip verilen frame aralıgını sectiğin için sync ayarları cıkıyor objeyi secersen benim dediğim çıkacak veya dediğim gibi buraya yükle ben halledeyim