Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash İntro

mobizmir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar flash intro hazırladım. Sitem php script bu flashı ben nasıl siteme intro yapabıleceğim ayrıntılı bir şekilde yardım ederseniz sevinirim.

mobizmir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kendi konuma kendim cevap vermiş oldum ama çözdüm olayı başka bir arkadaşta burdan bakarsa sıkıntı cekmesın dıye yazıyorum. Arkadaşlar kendi sitemi örnek vererek açıklamaya çalışacağım. benm sitemn anasayfası default.asp sitem açılınca direk burdan cıkıor anasayfa. neyse şimdi öncelikle araştırmalrıma göre normalde default .asp olan anasayfamı default2.asp yapıp intro olan sayfamıda default.asp yapıp sıtede kullanacaktım. ancak daha kolay bir yolu öğrendim. şimdi intromu index.html diye bir sayfamın içine koydum. Ardından kendi hostumun bulunduğu kontrol panelinden varsayılan giriş sayfalarına girdim ve index.html i default.aspden önceye aldım giriş sıralamasında. ve sorunum çözülmüş oldu. İlk defa birşey anlatmaya çalıştım nasıl oldu bilmiyorum ama. yapamayan arkadaşlar ve bu konuda yada herhangi bir konuda yardıma ıhtıyacı olan arkadaşlar bana ulaşabilirler. msn:clark_leonidas@hotmail.com

atibin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tebrikler :)
default.html yapabiliyor musunuz ?