Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash Kitabı kapak yapımı istek!

galatasaray.

🌱Yeni Üye🌱
Meraba.Okul ödevim flash programı kitabı yapmak ama ben kapağa koyulcak düzgün flash programıyla bağlantılı resim bulamadım mesela photoshop olsaydı

böyle bir resim koyardım ama flashla ilgili resim bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer konular

EmreAYD1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kendin üretmelisin bence ama fikir istiyorsan;
Flashın iconunu koyabilir Photoshopda timeline ve flash acıldıqında onune qelen menüden esinlenerek çok farklı şeyler yapabilirsin.

iAmSorryYou

🌱Yeni Üye🌱
kitap kapağı yardım

Özlemin Günlüğü isimli bir kitapımız var bunu internet ortamında toplu paylaısm sitelerinde yayınlıcaz ama kitap icin kapağımız yok kitabımıza Özlemin Günlüğü adında bi kapak örneği yapabilir yada hazırlıya bilirseniz mesaj olarak iletişime gecebilirsiniz yardım eden ve etme cabasındaki herkese teşekkür ederim...

mcboran

🌱Yeni Üye🌱
ben lise ögren cisiyim ve dönem ödevi olarak bi logo veya her hangibi bişey hazırlamam istendi flash da ama aklıma hiç bir sey gelmiyo yardımcı olursanız sevinirm ve bu kitap yapmasını bilen varsa yardımcı olursa cok sevinirim nasıl yapcanı falan anlatır ise eger iyi bi not ala bilirm şimdiden tşk

Yavuz Mamaç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sevgili mcboran, ögren cisin demek... her hangibi bişey hazırlamak çok da zor olmasa gerek... bu kitap yapmasını bilen varsa yardımcı olsun tabi sana nasıl yapcanı falan anlatır ise eger iyi bi not ala bilirsin şimdiden tbrklr sana...