Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash pop up??

velis1

🌱Yeni Üye🌱
web site indexinde gezinirken örneğin portfolyo butona tıkladığımda sayfanın üzerinde transparan sayfa açılsın ve bu sayfada portfolyo için hazırladığım flash swf belgesi görünsün istiyorum. sağ üsttede close yazar hani onunlada kapatalım istiyorum. flashda ben portfolyo için dökümanı hazırladım swf belgesi duruyor. sadece sayfada gezinirken butona tıkladığımda o swf ayrı sayfada değilde o sayfanın üzerinde transparan şekilde dursun incelendikten sonra kapatılsın. nasıl yaparım yardımlarını<zı bekliyorum

Benzer konular

keremToo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.keremtoo.com
Dostum senin dedigin asma kabagi oda bu mevsimde olmaz... Anlattigina bakilirsa loader yada URLLoader diye anlatmaya baslasam ne sen anlıyacaksın ne benim anlatmaya basladigim bir ise yariyacak.....

bir Sprite nesnesi olustur width ve height ölcülerini satgeWidth ve stageHeight olarak ayarla ve visible = false olsun Sprite da sahneye ekle portfolio'nda ne göünmesini istiyorsan icerisine addChild ile ekle e portFolio buttonuna click leyince visible = true yap

FlashDeveloper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostum senin dedigin asma kabagi oda bu mevsimde olmaz... Anlattigina bakilirsa loader yada URLLoader diye anlatmaya baslasam ne sen anlıyacaksın ne benim anlatmaya basladigim bir ise yariyacak.....

bir Sprite nesnesi olustur width ve height ölcülerini satgeWidth ve stageHeight olarak ayarla ve visible = false olsun Sprite da sahneye ekle portfolio'nda ne göünmesini istiyorsan icerisine addChild ile ekle e portFolio buttonuna click leyince visible = true yap

haydar dümenin cevaplarına benzemiş :)