Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flash site editleme ?

emin1689

🌱Yeni Üye🌱
mrb arkadaşlar. elimde templatemonster'in Sitesi var. nasıl editleriz :D gibi saçma bi soru sormicam.
photoshop dosyaları filan var fakat gerekli düzenlemeri yaptıktan sonra image klasörüne alınan jpgleri flasta nasıl kullanacagız. flash'a gömülü mü oluyor. yani photoshopta yaptıgım işlemleri adamlar flastata yapmıs. misal shopta grafik yazısını grafikerler olarak yaptım diyelim.flashtata mı düzeltmem gerekecek.
işin aslı bilmiyorum işte önerileriniz nedir, yararlı videolar vs...

Benzer konular

M@rcosFuat

🌱Yeni Üye🌱
Eğer flash programına jpeg formatında alırsan Flash programında direkt olarak düzenleme yapamazsın. Resimin üzerine sağ tıklayıp Edit With Photoshop diyebilirsin. Photoshop'u açıp düzenleyebilirsin. Ancak yine Layer'li şekilde yapamazsın bunu.

Flash programı vektörel tabanlı bir programdır. Photoshop ise pixel tabanlı. Dolayısıyla direkt olarak müdahale yapamazsın. Vektörel tabanlı programlardan vektörel uzantılı import edersen Flash programına istediğin düzenlemeyi yapabilirsin.

fullflash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sen daha çooook uğraşırsın ondan birşey çıkmaz söliyeyim...

emin1689

🌱Yeni Üye🌱
nedemek bi şey cıkmaz. boş boş msj atma. soruyoruz. ama anlatamadım ben. flash sitesi var fla'sıda var. fakat diyelim kırmızı bi zemin psd'nin içinde grafikerler yazıyor. ama flash'ı acıyorum. ordada yazıyor vetext olarak yani jpeg olması gerekmez mi :S Yine anlatamadım saınrım

BREWJKR

🌱Yeni Üye🌱
Üstad senin flash'ın içerisindeki yazı resim mi ?,grafik mi ? yoksa text mi? önce onu bi söle Benim tahminim sende görünen text'in psd'si varsa onu flashta grafiğe çevirmiştir büyük bi ihtimal.Photoshop ta ne yazmak istiyorsan yaz tekrar flasha aynı isimde import et farkeden birşey olmaz...