Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash Tasarım Yapımı Hakk...

MoNaTiM

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar. Bir flash templates sitesinden çok beğendiğim bir template satın aldım. Flash tasarımlı bir web sitesi templates' i. Bu temp' i firmamıza uyarlayacak arkadaş arıyorum. İstanbul' da hatta avrupa yakasında olması iyi olacaktır. Şu anki sitemizden bilgileri alınıp yeni flash siteye uygulanacak. Uyarlanacak flash templates' i indirdim ve bendedir. Resimler ve yazılar değiştirilecek, ufak tefek eklentiler yapılacak ama tasarım ana hatları aynı şekilde kalacak. Ve elbetteki ücreti karşılığında yapılacak bu işler :)

İlgilenen arkadaşlar varsa buradan cevap yazabilirler.

NetGroup

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tuncersen.com
Merhaba

İstanbulda ikamet etmiyorum ama web üzerinden çalışmanızı sürdürebilirim. İlgilenirrseniz iletişim olarak ************* mailimi kullanabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MoNaTiM

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim ilgine ama özellikle İstanbul' da olmasını isterim. Çünkü karşılıklı oturup konuşmak, kafa patlatmak, isteklerimi izah etmek isterim. Bunu uzaktan halledebilir miyiz şüpheliyim...

BREWJKR

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar;
Bende İstanbulda ikamet etmiyorum ama isterseniz uzaktan yardımcı olabilirim.
jkr.dogan@hotmail.com takıldığınız konular olursa yardımcı olmaya çalışırım..

EliteTR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hala geçerli ise ilgilenebilirim, indirmiş olduğunuz template .fla halinde ise edit konusunda yardımcı olabilirim ancak swf ise baştan yapılması editlenmesinden kolay :)
iletişim için 0539 339 2757 Haluk Demirci

mobizmir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeşim konuyu yanlış yere açmışsın onun için geç ilgilenen arkadaşlar çıkmış:) neyse ben yardımcı olmaya calısırım msn:clark_leonidas@hotmail.com

Omerlutfi

🌱Yeni Üye🌱
İstanbul Avrupa yakasındayım. Nasıl irtibata geçeriz bilemiyorum. Burada mail adresi vermek sanırım yasak ama nickime gmailden ulaşabilirsiniz. Action script konusunda bazı eksiklerim alsa da genel flash konusunda fena sayılmam. Gerekirse referans da gönderebilirim.

domingos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
size yardımcı olabilirim.elinizdeki template xml tabanlı ise işimiz daha kolay olur. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum ertem_82@hotmail.com msn adresim
ulaşmak isterseniz telefonum 0533 549 48 80 teşşekkür ederim

flashör

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,
size yardımcı olabilirim bu konuda t.turkut@mynet. buradan ulaşabilirsiniz.