Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash Yardım

Jax

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar, ödev var. Bir Wepsitesi bulup sadece anasayfasını (hiçbir link eklemeden)

Yapıcaz. Fakat yapamadım bir yer var,

Seçtiğim site bu, bunu yapıcam fakat turunce yerlerdeki kıvrımları yapamadım. Bunu rica etsem bana yapıp upload edermisiniz? Renk geçişlerini yazıları ve diğer yerleri ben yaparım..

Acil lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Jax.

Benzer konular

siir-delisi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Buna benzer birseyler yapmaya calistik, siz daha iyisini yaparsiniz
https://hotfile.com/dl/108723654/b53f871/flash_turunc_kivrimlar.rar.html

-Simdi alt rengi önce siyah yapiyoruz, yoksa beyaz kivrimlari yaparken göremeyiz, sonra beyaza cevirecegiz.
-Timline yeni layar yapip üst beyaz diyoruz, Rectancle aletini tiklayip dis cizgiler olmasin tiklayip altböümde stoke 1 ayarlayip, Cap ve Joinlari rownd ayarliyoruz.
-Rectangle optionlarda sag üst ve alt cembere belirli rakamlari veriyoruz, kivrimlar, ben 40 verdim siz istediginiz sekilde ayarlayin.
-Sahnenin sol kösesinden baslayip beyaz kivriklarin dis ceberini olusturasca cekiyoruz.
Sahneye tiklayip movieclip e cevirerek sol bölümde filtrede drop shadow ayarliyoruz, strength biraz düsür.
-Sonra tekrar yeni layer yapip birde beyaz yerine istedigin rengi sec , turunc ve alttaki layeri kilitle yoksa degistirebilirsin. Sol köseden baslayip beyaz cizginin ic cephesine kadar cekinde hem turunc kivrimlari hemde beyaz kivrimlar olusmus oluyor.
-Simdi orta kismi düzgün kesebilmek icin yukarida view gir ve rules ayarla cetvel belirir.
-Simdi yukari bölümde turuncun kalinligini belirle ve belirli yükseklikten sol bölümede line tool ile (rengi siyah) cizgi cekmeye basliyorum, shift tutarsan düzgün olur, ve sag tarafin sonuna kadar cek, assagi bölümeden aynisi.
--Simdi orta kisma tiklayip rengini degistiriyoruz, istersen burayi movieclip e cevir ve alt beyaza filter uyguladigimiz gibi buna tint uygula, rengini biraz degistir, yada assagida filter bölümdede blur uygula ben blur uyguladim.
--Son olarak kesmek cizdigin iki cizgilerin ucuna ikiser sefer tiklayip siliyoruz.

--En alt sahnenin rengini siyahtan beyaza cevir.

Bende deneyerek cözdüm, kolay gelsin, ayrica fla dosyasini sundum yada isine yarar.
Bu fla dosyasinda kendinde renk ayarlamalari ve degisiklikler yapabilirsin.