Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flashta mp3 çalar yapımı

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu konuda bilgisi olan arkadaslar varmı acaba?

Benzer konular

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
f6 ile boş frame yaptıktan sonra
file>import>import to library müzik dosyanı seç
import ettiğin müzik dosyasını f6 ile yaptığın boş frame seçiliyken library içinden tut scene ye sürükle sonra bu frameyi f5 ile müzik boyunca uzat. library deki müziğin üstüne sağ klik properties deyip açılan pencerede "use imported mp3 quality" yanındaki kliği kaldırırsan müziğin kalitesi ile ilgili ayarlamalar yapabilirsin. ayarlamayı yaptıktan sonta update demen gerekiyor.

5 şarkılık birde örnek fla buldum.
https://djwepsite.googlepages.com/mp3_player.rar

alıntıdır...
Umarım işine yarar :)

Grafield

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mantığı basit ama biraz karışıktır arkadaşım.
verilen örnek senin için yeterli olucaktır.

mehmet1221

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bingoldijitaltasarim.com
bunun için hazır flash mp3 player kulanabilirsin istediğin kadar mp3 atıp sitende vs. dinletebilirsin ama öğrenmek istiyorsan o başka o zaman en iyiside o ;)

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Yardımlarınız için tsk ederim arkadaslar ama flash bilgim sıfır oldugu için biraz zorlanıyorum...baslangıçta actionscript 3.0 ile bir 200*200 yeni sayfa oluşturudm sonra f6 ya bastım sarkımı sectim ve karşıma su ekran geldi

adszdye.jpg

import ettiğin müzik dosyasını f6 ile yaptığın boş frame seçiliyken library içinden tut scene ye sürükle sonra bu frameyi f5 ile müzik boyunca uzat. library deki müziğin üstüne sağ klik properties deyip açılan pencerede "use imported mp3 quality" yanındaki kliği kaldırırsan müziğin kalitesi ile ilgili ayarlamalar yapabilirsin. ayarlamayı yaptıktan sonta update demen gerekiyor.

burayı pek anladım sayılamaz :)

grafixretro

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.grafixretro.com
bunun için hazır flash mp3 player kulanabilirsin istediğin kadar mp3 atıp sitende vs. dinletebilirsin ama öğrenmek istiyorsan o başka o zaman en iyiside o ;)

merhaba..hazir flash mp3 player hakkinda yardimci olurmusun, 18 adet mp3 var ve siteme player ile birlikte eklemek istiyorum.

flash>windows>components>media> da player lar var ama bir turlu cozemedim nasil yapildigini.

tesekkurler