Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Dergi, Gazete, Katalog vb işler yapıyorum - Türkiye Geneli

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Freelance Dergi, Gazete, Katalog vb işler yapıyorum

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Herkese merhaba,

Dergi, Katalog ve Gazete gibi çoklu sayfalı işlerinizi, en optimum süre ve fiyatta yapabilirim.

İster sıfırdan bir tasarım ve konsept oluşturarak, ister hazır bir tasarımın üzerinden revizeler yaparak, işin tasarım aşamasından baskı aşamasına kadar olan süreci yönlendirebilirim.

Hatta baskı aşamasında da size alternatif seçenekler sunabilirim.

İstanbul'da ikamet ediyorum fakat Dünya'nın neresinde olursanız olun, en uygun fiyat ve en önemlisi en kısa zaman içerisinde bu konudaki isteklerinizi cevaplandırabilirim.

Özellikle Dergi, Gazete ve Katalog diyorum, çünkü Grafik sektöründe uzman olduğum konular bunlar.

İstendiği takdirde referans ve iş örnekleri sunabilirim.

E-posta: caglarkutlay@gmail.com

Telefon: 0555 479 23 31

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlan günceldir arkadaşlar...

Tek ricam gerçekten profesyönel olarak bu işi yapanların ulaşmasıdır. Arayip fiyat sormanın manası yoktur. İşin ne olduğunu göremeden fiyat vermek mümkün olmuyor. Lütfen mail yoluyla işlerinizi ulaştırın, size en kısa sürede fiyat ve iş termini konusunda dönüş yapılacaktır.

Kafanızda soru işareti kalmaması açısından yaptığım işlerden portfolyo sunmanın yanı sıra, örnek bir tasarımı da ücretsiz olarak yapıp gönderiyorum. Beğenirseniz beraber çalışabiliriz.

Son olarak şunu söyliyim. Akşam 7 den sonra freelance işlerimle ilgilenebiliyorum bilginize.

İlginiz için teşekkür ederim.

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir bilgi daha ekleme gereği hissettim:
Ofisinize veya evinize malesef gelemiyorum. Haftasonu belki kabul edilebilir. Ama sürekli ofisinizde iş yapmam mümkün değildir. Dolayısıyla grafikerler.net aracılığıyla aradığınızda bunu sormamanızı rica ederim. Anlayışınız için teşekkür ederim.