Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Dergi Tasarımı Yapacak...

YILMAZ_34

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle Merhabalar..

Tekstil işiyle uğraşıyorum, malum piyasaların durgunluğu fiyatların dibe vurmasıyla yeni bir sektör arayışı içerisine girdim ve yaklaşık 2-3 boyunca bölgesel aylık dergi yayınlama konusunda araştırma yaptım.

Bununla ilgili dergi adı ve logo çalışması hazırladım.
Şimdi asıl iş dergi içeriğini hazırlama tasarım ve matbaa konusuna geldi. Herşeyden önce bu dergiyi çıkarmak için ajans ile çalışmaktan ziyade bu işi Freelance olarak çalışan arkadaşlardan bana ücret karşılığı tasarım ve bu konuda yani içerik hazırlamak matbaa ile görüşmek kısacası bu iş için yapılacak konularda bana bilgi ve birikimiyle fikir verebilecek arkadaşa ihtiyacım var..

Elimda yapmak istediğim derginin benzeri örnek dergiler var.

Dergi Reklam gelirleriyle ayda bir ücretsiz yayınlacak Trakya bölgesine, özel bir dergi olup, İstanbul (Avrupa Yakası), Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Çanakkale'deki üst düzey firmalara ve bu firmaların yöneticilerine iletilecek.

Reklam geliri olmadan bi kaç sayı kendini tanıtmak için dergiyi finanse edebilecek durumdayım.

Tekirdağ Çerkezköydeyim tercihim bu bölgeye yakın arkadaşlarla görüşmek yada Bir ayağım sürekli istanbul merterde olduğundan istanbul avrupa yakasındaki arkadaşlarlada görüşebilirim..

Ayrıca bu bölgeye yakın ikamet eden yönlendireceğim firma ve yöneticilerinden Reklam alma ve röportaj yapma konusunda bayan elemanada ihtiyacım var.

Bu konuda görüşmek isteyen arkadaşlar için..

İletişim Adresim

ylmz_gl@hotmail.com

yilmaz@pointdizayn.net

Teşekkür Ederim..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

luboym

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.grafikoda.com
Merhaba,

İlanınızla ilgileniyorum İstanbul/Avrupa da ikamet ediyorum.

Belirttiğiniz adreslere mail attım.

Saygılarımla....

YILMAZ_34

🌱Yeni Üye🌱
Şu ana kadar mail atan arkadaşları değerlendirip cevapsız bırakmadım ancak henüz bulmuş değilim..

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
Merhaba,
İstanbul sultanahmette hikametgah etmekteyim
Bu mesleğe emek ve yıllarımı vermişim biri olarak sizinlede çalışmak ve tasarımlarınızı yapmak ve imzamı atmak isterim

Kullandığım Pc ve İşletim Sistemleri.
Apple Mac ve Pc
Mac OS X
Windows (Tüm Serilerini)
Pardus
Ubunt
Linux

Şuan Kullanmakta Olduğum Bilgisayar Donanımım
Mac Pro.
MacBook
Asus NetBook
1 Adet Toplama Pc i7 İşlemci

Kullandığım Programlar.

Adobe Photoshop (.psd) / Profesyonel
Adobe Illustrator (.ai) / Profesyonel
Adobe Indesign (.ind) / Profesyonel
Adobe After Affects (.aep) / Orta Düzeyde
Adobe Flash (.fla) / Orta Düzeyde
Adobe Dreamweaver (.dwt) / Orta Düzeyde
Macromedia Freehand (.fh) / Profesyonel
CorelDraw (.cdr) / Orta Düzeyde

Referanslarım için lütfen irtibata gecerek ister basılık isterseniz PC ortamından görmeniz mümkündür.
Dipnot: Aylık en az 3 tane dergi ve katalog tasarımı yapmaktayım bu dergi ve kataloglar sürekli çalıştığım müşterilerimdir.

Saygılarımla.
EA. Eyyup ACAR
WebMaster ve Görsel Tasarım Sanatcısı.
T. +90 212 526 21 81
G. +90 546 626 50 55
E-mail ve Msn.: ea@eyyupacar.com

YILMAZ_34

🌱Yeni Üye🌱
Aradığımız bölge Tekirdağ Çerkezköy veya İstanbulun bu bölgeye yakın ilçelerinden arıyorum Tel. görüşmesi yaptığımız arkadaşlar var fakat henüz sonuçlandırmadık...

vonwien

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.saymedya.com
Merhaba,

İlanınızla ilgileniyorum İstanbul/Avrupa da ikamet ediyorum.

Belirttiğiniz adreslere mail attım.

Web adresim GrafikOda Web Tasarım Hizmetleri

Saygılarımla....

sanırım web sitenizde bazı düzenlemeler yapmanız gerekiyor.
Örneğin "iletşim" yerine "iletişim" "i" harfini ekleyerek,
şahış yerine şahıs yazarak kendi eksiklerinizi tamamlamanız gerektiğini düşünüyorum.
Tamamen iyi niyetli olarak yazıyorum
iyi çalışmalar...

Piknik

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
15 yıldır ajans ve dergide görsel yönetmenlik yaptım. Çalıştığım dergiler hakkında referans gösterebilirim.
Yalnız uzun bir süre Çanakkale'de ikamet etmek mecburiyetinde olduğumdan internet üzerinden çalışmak durumundayım. Şu anda iki dergiyi bu yolla hazırlıyorum. Yani sistem sorunsuz işliyor.
Photoshop, Freehand, Indesign, Illustrator ve QuarkXpress programlarına son derece hakimim.
didem1970@gmail.com adresinden haberleşebiliriz.
Teşekkürler

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Boşuna zahmet etmeyin beyler bayanlar!
sayın İŞ VEREN cevap vermeye bile tenezzül etmiyor.Madem msn adresi veriyorsunuz konuşun yok msn de iş görüşmesi yapmayacaksınız ne diye msn adresi veriyorsunuz ilanınızda.Saatlerce Dışarda,Meşgul durumlarından durumlara gitti geldi durdu...

Meşgul patron ayakları yani...
Bişey çıkmaz...

YILMAZ_34

🌱Yeni Üye🌱
Boşuna zahmet etmeyin beyler bayanlar!
sayın İŞ VEREN cevap vermeye bile tenezzül etmiyor.Madem msn adresi veriyorsunuz konuşun yok msn de iş görüşmesi yapmayacaksınız ne diye msn adresi veriyorsunuz ilanınızda.Saatlerce Dışarda,Meşgul durumlarından durumlara gitti geldi durdu...

Meşgul patron ayakları yani...
Bişey çıkmaz...

Sayın çeçenmilis beyefendi sende herkes gibi mail atsaydın olmazmıydı...
Verdiğim ilanda msn adresini ekleyin görüşelim diye tek bir satır varmı ?
Herkes mail atıyor ve ben bi kaç soru soruyorum....

Neredesiniz ? (Hangi il ve İlçede)
Freelance'mi çalışıyorsunuz yoksa profesyonel çalışan bir ajansmısınız ?
Sürekli bir işiniz varmı ? var ise bu işe kaç saat zaman ayırabiliyorsunuz ?
Tasarımını yaptığınız çalışmalarınız varmı ?

Buyrun çok ciddiyseniz cevaplayın..Mail atın...

Ben 24 saat ne bu siteyi takip edebiliyorum nede
Msn'de (ekleyin görüşelim yazmadığım için)
özellikle acaba ilan için ekleyen varmı diye bakmıyorum...

O kadar çok mail atan arkadaş var ki..
Mersinden Almanyaya İzmirden Ankaraya kadar mail gelmiş...
Bu arkadaşlara bile uzak oldukları için çalışamayacağımı belirten mail atıyorum..

Maile cevap yazan arkadaşlardan çalışabileceğimi düşündüklerimle tel. ile irtibata geçiyorum...

Ne istediğimiz belli, bu konuyuda yeşillik olsun, canımız sıkılıyor, biraz zaman geçirelim diye açmadık...

Ayrıca insanlar emek vermişler Seninde, Benimde işime yarayacak bir forum sitesi kurmuşlar burayı kirletmemek adına MEŞGUL PATRON AYAKLARI YANİİ yazına hiç cevap vermeyeceğim...

sanremon

🌱Yeni Üye🌱
sayın çeçenmilis beyefendi sende herkes gibi mail atsaydın olmazmıydı...

Neredesiniz ? (hangi il ve ilçede)
freelance'mi çalışıyorsunuz yoksa profesyonel çalışan bir ajansmısınız ?
Sürekli bir işiniz varmı ? Var ise bu işe kaç saat zaman ayırabiliyorsunuz ?

Buyrun çok ciddiyseniz cevaplayın..mail atın...

msn'de (ekleyin görüşelim yazmadığım için)

Mersinden almanyaya izmirden ankaraya kadar mail gelmiş...
Bu arkadaşlara bile uzak oldukları için çalışamayacağımı belirten mail atıyorum..

Maile cevap yazan arkadaşlardan çalışabileceğimi düşündüklerimle tel. Ile irtibata geçiyorum...

Ne istediğimiz belli, bu konuyuda yeşillik olsun, canımız sıkılıyor, biraz zaman geçirelim diye açmadık...

Ayrıca insanlar emek vermişler seninde, benimde işime yarayacak bir forum sitesi kurmuşlar burayı kirletmemek adına meşgul patron ayakları yanii yazına hiç cevap vermeyeceğim...

ancak bu kadar düzgün ve bu kadar edepli bi şekilde anlatılabilirdi tebrikler :alkis:

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sayın çeçenmilis beyefendi sende herkes gibi mail atsaydın olmazmıydı...

Neredesiniz ? (Hangi il ve İlçede)
Freelance'mi çalışıyorsunuz yoksa profesyonel çalışan bir ajansmısınız ?
Sürekli bir işiniz varmı ? var ise bu işe kaç saat zaman ayırabiliyorsunuz ?

Buyrun çok ciddiyseniz cevaplayın..Mail atın...

Msn'de (ekleyin görüşelim yazmadığım için)

Mersinden Almanyaya İzmirden Ankaraya kadar mail gelmiş...

Maile cevap yazan arkadaşlardan çalışabileceğimi düşündüklerimle tel. ile irtibata geçiyorum...

Ayrıca insanlar emek vermişler Seninde, Benimde işime yarayacak bir forum sitesi kurmuşlar burayı kirletmemek adına MEŞGUL PATRON AYAKLARI YANİİ yazına hiç cevap vermeyeceğim...

Allahtan cevap vermediniz.Burda 2 saat yazı yazacağınıza size yazdığım o kadar mesaja tek bir cümle yazmak aklınıza gelmedi değilmi sayın patron?Karşınızda çocukta yok afedersiniz hayvanda yok sizi eklemiş çalışmak isteyen bir insana kalkıpta 2 cümle yazamayacaksanız zaten benim sizinle işim olmaz.Burda kendinizi yırtacağınıza msnde size yazdığımda "mail atın" hadi bunu geçtim çok uzun o kadar meşguliyetin içinde yazamazdınız sadece "mail" deseniz bile parmaklarınıza sandığınız kadar yük binmeyecekti beyfendi.Msn de fişlemeyipte buraya gelip artistlik yapmanın bi manası yok..

YILMAZ_34

🌱Yeni Üye🌱
Aradığımız özelliklerdeki çalışma arkadaşı bulunmuş olup ilanımız sonlandırılmıştır.

Mail atıp başvuru yapan tüm arkadaşların ilgisine Teşekkür Ederiz.

5 ilde dağıtımı yapılacak olan dergimiz kısa bir süre sonra yayın hayatına başlayacaktır.