Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance grafiker arıyorum (ANKARA)

sonersimsek

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sonersimsek.com.tr
Arkadaşlar freelance olarak çalışabilecek grafiker arıyorum, maaşlı bir sistem olmayacak yapılan iş başına bir ödeme yapılacak, bir nevi iş paslama denilebilir.
grafikerin Ankara'da olması şart, bu şartlara uyan arkadaşlar varsa çalışmalarını ya da web sitelerini info@sonersimsek.com.tr adresine yollayabilirseler sevinirim, bu arada çalışma alanı genellikle katalog, broşür tasarımı üzerine olacakır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

yldrmselma

🌱Yeni Üye🌱
İlanınız ile ilgili mailimi size gönderdim geri dönüş yaparsanız sevinirim

portfolyo

e-mail: yldrmselma@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

author

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanınız ile ilgili mailimi size gönderdim geri dönüş yaparsanız sevinirim

portfolyo

e-mail: yldrmselma@hotmail.com

@yldrmselma

Portfolyonuza eklediğiniz çalışmalardaki görseller stock ve telif eserlerdir. Stock görsellerle ilgili, portfolyonuzdaki ajansınızla iletişime geçilecek. Telif eserlerle ilgili olarak da; tasarımcısı aracılığı ile sizinle irtibat kurulacaktır.

Öyle ümit ediyorum ki; kullandığınız tüm görsellerin bedeli ödenmiştir.

Bahse konu görsellerle ilgili, belgelendirme yapmadığınız takdirde aleyhinizde hukuki takibat yapılacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yldrmselma

🌱Yeni Üye🌱
Neden böyle bir tepkiyle karşılaştığımı anlamadım sanırım site adresi vermemem gerekiyordu. evet çocu basılan işler bazılarıda örnek sunumlar zaten sitede altlarına not düşülmüş. sorun teşkil edecek olursa ilana verdiğim yanıtı geri çekebilirim

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
@yldrmselma

Portfolyonuza eklediğiniz çalışmalardaki görseller stock ve telif eserlerdir. Stock görsellerle ilgili, portfolyonuzdaki ajansınızla iletişime geçilecek. Telif eserlerle ilgili olarak da; tasarımcısı aracılığı ile sizinle irtibat kurulacaktır.

Öyle ümit ediyorum ki; kullandığınız tüm görsellerin bedeli ödenmiştir.

Bahse konu görsellerle ilgili, belgelendirme yapmadığınız takdirde aleyhinizde hukuki takibat yapılacaktır.

Şaka mı bu, yoksa internet dedektifliği diye yeni bir meslek mi türedi.

yldrmselma

🌱Yeni Üye🌱
:)sanırım öyle oldu ama anlam veremedim gerçekten şaşkınım

cavundur

🌱Yeni Üye🌱
cavundur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesleği:Grafiker
E-ticaret : (0)
Tecrübe Puanı: 0 cavundur Uzun bir yoldadır

ankara da ikamet ediyorm ve freelance bana uyar. GSF Grafik Bölümü mezunuyum, bu özellikler bnm için sorun değil 3d, concept art, illüstrasyon, storyboard, digital paint, karakter yaratma vs. tabi bunlar içinde vektör ve piksel tabanlı proğramları çok iyi derecede kullanmaktayım. bir firmanın tanıtım için gereken bütün işleri yapmaktayım (örneğin detaylı kurumsal kimlik) tasarımlar her zaman dikkat çekici olmalıdır ve hedefe ulaşmalıdır mantığı güderim cavundur@hotmail.com, burakcavundur@gmail.com adreslerinden bana ulaşabilirsiniz..

karman

🌱Yeni Üye🌱
ilanınızla ilgileniyorum.sizi ekledim.detayları konuşabiliriz.