Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer uygun fiyata grafiker (istanbul)

freelancerr

🌱Yeni Üye🌱
ADI SOYADI: UFUK CAN

DOĞUM YERİ VE TARİHİ: FATİH / 29.01.1986

GSM: 0507 940 36 70

MAİL: u.can86@gmail.com

MSN: stingcan@hotmail.com

KULLANDIĞI PROGRAMLAR: COREL DRAW, PHOTOSHOP, FREEHAND, ILUSTRATOR, FLASH, SWISHMAX, MICSOFT OFFİCE & OPEN OFFİCE

AÇIKLAMA:

5 YILLIK GRAFİKERLİK DENEYİMİ VARDIR. ŞU ANDA ÖZEL SEKTÖRDE GRAFİKER OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. BİR ÇOK AJANSA VE FİRMAYA FREELANCE OLARAK GRAFİK ÇALIŞMASI VE İSTEYENE BASKISINI YAPMAKTAYIM.

KURUMSAL REKLAM ÇALIŞMALARI, LOGO TASARIMI, KATALOG TASARIMI, BROŞÜR TASARIMI, KUTU, KARTON ÇANTA, AMBALAJ VE STANT TASARIMI, KOZMETİK ÜZERİNE ŞİŞE TASARIMI, KARTON ETİKET TASARIMI, PROMOSYON ÜRÜNLERİ, IŞIKLI REKLAM TABELASI VE AFİŞ TASARIMI VB. İŞLERDE TECRÜBEM VARDIR.

NOT: ÜCRETLER PİYASAYA GÖRE ÇOK UYGUN YAPMAKTAYIM. İLGİLENENLERİN YUKARIDAKİ İLETİŞİM BİLGİLERİMDEN BANA ULAŞMALARINI RİCA EDERİM...

Saygılarımla....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.