Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker Adayı

reildos

🌱Yeni Üye🌱
Slm Arkadaşlar. Grafikerlik Konusunda Merağı Olan Birisiyim. Ama Bu İşten Hiç Anlamıyorum. Teknik Servislik Yaptığım İçin Pc'ye Uzak Birisi Değilim. Yeni Başlayan Birisi Olarak Hangi Adımları İzlemeliyim, Nereden Başlamalıyım, Hangi Programları Kullanmalıyım. Bu Konuda Bana Yardımcı Olabilirseniz Eğer, Şimdiden Teşekkür Ederim. Hepinize İyi Çalışmalar.

Benzer konular

bozok_unv

🌱Yeni Üye🌱
en başta şunu söyliyyim. program kullanarak yada programları öğrenerek bu işi yapamazsın.Grafikerlik bir tasarım işidir ve bunun eğitimini alman mutlaka gerekir. sana tavsiyem bir grafikerlik kursuna git.
kullanacağın programlar;
en başta Photoshop,
Firework,
Flash,
Coreldraw,
Web Tasarım için en başta dreamweaver
frontpage, vs. vs.

Ama dediğim gibi grafikerliği anlamadan grafiker olunmaz.Öğrenmek şart...

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba arkadaşım. Öncelikle bu yolu seçmen teknik servise gore cok cok iyi umarım hakkında hayırlısı olur. Fakat bu meslek dışardan gorunduğu gibi değil çokta zordur. Fakat bunlar senin gozunu korkutmasın. İstedikten sonra olmazlar olur :). Ve kullanacağın programlar... Photoshop var bunu kesinlikle oğrenmelisin. Vectorel tabanlı ise illustrator, freehand, corel draw. Bunlardan birisini seçebilirsin. Ben freehand kullanıorum harika bi program ama devri artık geçti bitiyor. O yuzden illustrator u oğrenmeni tavsiye ederim. İlk once programları öğren takıldığın soru olursa burada paylaş mutlaka bir arkadaşımız yardım edecektir :). Programları öğrendikten sonra ise işin en zor kısmı tasarıma gelecek yani "HAYAL GÜCÜNÜZE" ... :) Tabi o da zamanla tecrubelenecek :). Şimdiden kolay gelsin...

yasarcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yasarcanturk.com
evet arkadların dediği doğru grafikerlik programı kullanmak değildir.
paintte bile harika çizimler yapan insanları gördükçe grafik tasarımın bambaşka birşey olduğuna birkez daha inanıyorum

reildos

🌱Yeni Üye🌱
Tavsiyeleriniz İçin Çok SağoLun Arkadaşlar. Photoshop İle Başlangıç Yapabilirim. Webde Photoshop'un Öğreniyorum Gibi Dersler Var. İnşallah Onlar Bana Yardımcı Olur. iyi Çalışmalar

serkan66500

🌱Yeni Üye🌱
abiler benim adım Serkan ADIMLA İLGİLİ Bİ ŞİRKET KURMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA ŞİRKETE UYGUN Bİ ADBULADM DAHA DOGRUSU SERKAN...ŞİRKETİ YANİ BİLGİSAYAR LA UGRAŞNLARA NE AT VERİLİYO ONU BULAMADIM VEYA NE DENİYO LÜTVEN YARDIMM..