Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker Olmak İsteyen Varmı? (ANKARA)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

ela aysen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nasıl ucret talep edılmeyecek ????

kralmambaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ücret vermiceksiniz yanımda yani iş yerimde hem öğrenip hemde pratik yapıcaksınız

ela aysen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cok zekısın ney senın ajansının ısmı

kralmambaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ajans benim değil ben çalışanım bu arada çok zekisin derken neyi kasdediyorsun kursa gitmek istesen bakalım kaç para ödeyeceksin

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kralmamba kendince haklısın ama sonuçta stajyerde olsa en azından yol parası vs. verilir benim bildiğim kadarıyla alınan elemana üstüne de para istenmez , istenmesi saçma olur.

kralmambaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ben üste para felan istemiyorum iş yeride bana ait değil bende çalışan bir personelim amacım sadece bu işsizlikte bu işi gerçekten meslek edinmek isteyen arkadaşlara yardımcı olmak yanımda çalışmalarıda şart değil isteyen olursa her türlü eğitim seti ücretsiz verecem

kralmambaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu arada benim param var özel ders almak istiyorum diyen olursada onuda verebilirim

ela aysen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sen hangi ajansta calısıyosun nekadardır calısıyosun kı bu kendıne olan guvenını anlayamadım yanı sen bu ısı bu kadar ıyı yabıyomusun / kı ozel ders vereceksın

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım sen kendine sanırım asistan gibi birşey arıyorsun birde parasız olsun diyorsun valla varsa öyle biri bende alabilirim yanıma :) .... valla benim yetiştirdiğim arkadaşlar var ve hiçbirinden ne para talep ettim nede gelin ücretsiz çalışın dedim. hiç bilmeyen geldi işinide öğrendi gerektiği miktarda parasınıda aldı... ya sen ilk dediğim gibi kendine parasız asistan arıyorsun yada anlatmak istediğini bize yalnış anlattın...
ki bu arada bu işi ne kadar bildiğinde çok önemli tabi çünkü çok iddialı girmişsin olaya

Tylcn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ademyalcin.net
arkadaşım sen kendine sanırım asistan gibi birşey arıyorsun birde parasız olsun diyorsun valla varsa öyle biri bende alabilirim yanıma :) .... valla benim yetiştirdiğim arkadaşlar var ve hiçbirinden ne para talep ettim nede gelin ücretsiz çalışın dedim. hiç bilmeyen geldi işinide öğrendi gerektiği miktarda parasınıda aldı... ya sen ilk dediğim gibi kendine parasız asistan arıyorsun yada anlatmak istediğini bize yalnış anlattın...
ki bu arada bu işi ne kadar bildiğinde çok önemli tabi çünkü çok iddialı girmişsin olaya

çok anlamlı bir cevap verdin ! :D :D

3DS

🌱Yeni Üye🌱
ela aysen kralmamba isimli arkadaş bence iyilik yapıyor. Ben kaç senedir bu işin içindeyim ve kimse bana gel sana şunu öğreteyim demedi. Helal olsun kralmamba ;) keşke herkez senin gibi düşünse.
Var ya photoshopta 3 tane özellik öğrenmek için neler neler yapmadım küçükken. Şimdi milletimiz fırsatı bulmuş bide analizini yapıyor. Ne diyeyim allah akıl fikir versin.
Kralmamba iyi çalışmalar.

melek_35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
kadincabakis.forumf.biz
ben bişi diyeyim mi ben bu msj sahibiyle yazıştım fakat amacını inanınki anlamış degilim anlayan varsa aktarabilirmi acaba.

3DS

🌱Yeni Üye🌱
Melek_35 bizlerde senin neden aradığını merak ettiğimizi belirtmeden duramayacağız. İzmirden kalkıp ankaraya gelip arkadaşın yanında çalışmak istediğini belirttiysen tabiki arkadaş biraz afallamıştır heralde :))

melek_35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
kadincabakis.forumf.biz
melek_35 bizlerde senin neden aradığını merak ettiğimizi belirtmeden duramayacağız. Izmirden kalkıp ankaraya gelip arkadaşın yanında çalışmak istediğini belirttiysen tabiki arkadaş biraz afallamıştır heralde :))

nasıl komiksin varyaaaaa.ilan sahibi seni avukat olarakmı görevlendirdi???bak birincisi burdaki ilanları araştırıyorum çünkü işe ihtiyacım var.ikincisi izmirde yada ankarada yada başka bi şehirde diye o ilanı araştırmak ne zamndan beri garip ki?üçüncüsü ilan sahibi ile yazıştığımda onun da ne aradığını bilmediği eglence olsun diye yazdığı izlenimine kapıldım (benim düşüncem bu)paylaşmak istedim.

kralmambaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya arkadaşlar bi iyilik yapayım dedim ortalık fena karışmış bizim insanımıza bedava bişey verilince neden bu kadar şaşırıyolar bu arada merak edenler için söylüyorum evet bu proğramları iyi biliyorum yanıma aradığımda asistan değil sadece içinde heves olan bu işi cidden meslek edinmek isteyen kişileri arıyorum ben para talep etmiyorum onlarda etmicekler sonuçta kursa gidince üste para istiyolarmı çok merak ediyorum yada kurstan çıkınca hemen iş bulabiliyolarmı herkes tecrübe soracak ben ikisini bir arada verecem hem kurs hem tecrübe merak edenler için tekrar söylüyorum bi çıkarım yok içimden iyilik yapmak geldi bu kadarda şaşırmayın özelliklede izmirdeki arkadaş benle konuşmuşsun tam hatırlamıyorum çok insan ekledi ama izmirden olduğun için sıcak bakmamış olabilir ama yine eğitim seti yada soruların olursa çekinmeden yazabilirsin bu ilanada bu kadar şaşırmayın saygılar

kralmambaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu arada ilanım artık geçerli değildir şuan için arkadaş bulundu ama yinede yardım isteyen arkadaş olursa msn mi ekleyebilirler.

kralmambaa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafiker veya Yardımcı Grafiker Aranıyor (ANKARA)

Corel, Photoshop,İndesign,İllustrator proğramlarından en az 2 tanesine hakim Tercihen Matbaa ve Ajans deneyimi olan Bay-Bayan Grafiker aranıyor. Çalışmalarınızı ve cvnizi kral_mamba06@hotmail.com adresine gönderiniz.