Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güven Bank logo tasarımı

hermi123

🌱Yeni Üye🌱
5347.jpg

iyi kötü yourumlarınızı bekliyorum ayrıca hangisi daha güzel,söylerseniz sevinirim.

Son düzenleme:

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Resim açılmadı. Bendemi sorun var acaba yüklemedemi?

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadasima katiliyorum. Ama daha iyi olabilir. Fikir guzel ama semsiye cok ayri bambaska kalmis.Iyi calismalar

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
siyah şemsiye kasvetli bi hava katmış sanki her an hortumlanabilir bir banka gibi durmuş:)

arzu14

🌱Yeni Üye🌱
bende katılıyorum arkadaşa siyah yerine daha güven veren bi renk yada farklı bi şemsiye resmi olabilir yada hiç şemsiye olmasada olur.2. logoda g harfini düz yapsan şemsiyeyide çıkarsan daha sade ve hoş olur bence.kolay gelsin.

kaozbek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben beğenmedim ikisini de. kusura bakma ama bir banka olacak da bu logoyu kullanacak. derinlik, temsil, renk, estetik... hiç bir şey bulamadım

Feyza Gumus

🌱Yeni Üye🌱
G harfinin ters olması bir yerlerde bir terslik varmış hissi uyandırdı...

my_manner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
semsiye renkli g harfide düz seklinde kalsa ve calısmayı birde böyle yapıp bizede sunarsan süper olur kolay gelsin...

detaycı

🌱Yeni Üye🌱
sıyah renk degısebılır ama semsıye guven duygusunu pekıstırmıs bence ama g harfını ters koymasan daha okunaklı olurdu bence

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence ilk başta dünyadan ve türkiye'den banka logolarını incelemelisin. eminim çok daha farklı bir iş çıkartacaksın bu şekilde

Mehmet_99

🌱Yeni Üye🌱
Benim amacım ortaya özgün ve abartıya kaçmıyacak bişeyler çıkarmak aslında,yorumlarınız benim için çok değerli şemsiyenin rengini değiştircem.:smile: