Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hafriyat logosuna yardım lütfen

ozkanyildiz24

🌱Yeni Üye🌱
cataksu.jpg
hafriyat firmasına loga yapmaya çalıştım ama yeni başladığım için sizlerin yardımlarını bekliyorum:sweating:

Son düzenleme:

Benzer konular

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
logo fena değil eline sağlık ne gibi yardım istiyorsun daha açık yazarsan belki yardımcı olabiliriz

pelinns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sol üst köşe varya, h'nin o papucu düzya hani ç'nin de düz olsa daha hoç olabilir :) inş anlamışındır.

pelinns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sol üst taraf eşittir işaretı gıbı olcak yani

çizgı2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dogrusu yazılıs olarak hafrıyat dır ve logona baktıgımda hafrıyat kazı toprak fırmasından daha cok ıslamı bır fırma logo gıbı duruyor sankı hılal varmıs gıbı sankı ıslamı bır logo fırması gıbı duruyor ben logoyu yapsaydım hafrıyatla alakalı kepcelı bır sey koyardım dozer falan ve yazıyı ona uygun karakterde ve yerde yazardım bıraz sade ve cıddı bır yazı karaterı ve koyu sarı ve sıyah renklerını kullanırdım saygılar kolay gelsın...

ozkanyildiz24

🌱Yeni Üye🌱
dogrusu yazılıs olarak hafrıyat dır ve logona baktıgımda hafrıyat kazı toprak fırmasından daha cok ıslamı bır fırma logo gıbı duruyor sankı hılal varmıs gıbı sankı ıslamı bır logo fırması gıbı duruyor ben logoyu yapsaydım hafrıyatla alakalı kepcelı bır sey koyardım dozer falan ve yazıyı ona uygun karakterde ve yerde yazardım bıraz sade ve cıddı bır yazı karaterı ve koyu sarı ve sıyah renklerını kullanırdım saygılar kolay gelsın...

ilgi ve alakan için teşekkürler denemeye çalışıcağım

çizgı2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Harfiyatçı kimdir? Kime denir? Sektörle ilgili hiç bi fikrim yok cahilmiyim neyim :D logoya yorum yapamadım bu yüzden :)

öncelıkle harfıyat deyıl :) HAFRİYAT , HAFRİYAT ise ; en basıtınden soyle anlatıyım dozer, kamyon, greyder gıbı araclar kullanan her turlu yer altı ve yer ustu maden, toprak, kazı, dolgu v.s işi ile ugrasan fırmalardır...

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
konuya uygun değil arkadaşım

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Öyleyse bu logonun hafriyatçılıkla olan bağlantısı nedir. Kullanılan renk bile mavi ki mavi neredeyse bu işle tek alakası olmayan renk daha çok çalışmalısınız..

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
Öyleyse bu logonun hafriyatçılıkla olan bağlantısı nedir. Kullanılan renk bile mavi ki mavi neredeyse bu işle tek alakası olmayan renk daha çok çalışmalısınız..

bende katılıyorum. renk yeşil olabilirdi. veya kahverengi.:tongueout:
ama harfler hoşuma gitti.

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
sadece fontlardan oluşan bir çalışma var önümde...
Hafriyat firması ile hiç bir bağlantısı yok...
Bu meslek ile ilgili örnek logolara göz atmalısınız ...
İyi çalışmalar...

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
sadece fontlardan oluşan bir çalışma var önümde...
Hafriyat firması ile hiç bir bağlantısı yok...
Bu meslek ile ilgili örnek logolara göz atmalısınız ...
İyi çalışmalar...

grafishop hanımın yorumuna da katılıyorum. bencede logo harften ibaret olmamalı:smile::smile: