Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Halısaha web site arayüz çalışmam

dvrN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
bostanciogludevran.wordpress.com
arkadaşlar yeni actıgımız bir site için böyle bir tasarım yaptım. zaten domaini hostu aldık. haftaya yayına sokacağız. orta pencere javascript ile yapıldı sağa doğru pencere açılıyor:

dddvwz.png

hokiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gozumu yordu ustteki bolumude flu yaparsan olabilir iyi calismalar

mirareklamm

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş ama renk konusunda biraz daha farklı seçenekler uygulayabilirsin anladığım kadarıyla çim rengiyle çağrışım yapmaya çalışmıssın tasarım güzel

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık
sadece göz yeşillerde biraz koyuluk istiyor sanki ama

MiRaCuLiX

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

dvrN Bence resmin ortasındaki çimler komple orta kısmı kaplasa daha güzel durur

bir çok çalışmanı gördüm çok başarılısın,sadece normal bir kullanıcı olarak düşüncelerim

Başarılarının devamını dilerim iyi çalışmalar...

musdemir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
temiz bir iş olmuş.

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
Kusuruma bakmazsan yorum yazmak istemiyordum ama dayanamıyorum :D
Gördüğümüz resim tam ekran site görüntüsü ise fontlar çok büyük, kullanılan yeşil çok soluk, fontlar daha can alıcı olmalı, css site uygulanabilirliği zayıf kim kodlayacaksa baya uğraştıracak ve bu benim kanımdır ilk bakışta çok amatör geliyor göze.
Birde yeşil rengi canlandırıp, fontları değiştirip, font-size minimum 12px yapıp default browser inputları deneyerek yaparsan daha iyi olacağı kanısındayım.

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Renkler çok silik backround çok silik biraz daha canlı olsa daha hoş görünür bence alternatif çalışmalarda yapmalısınız..

dvrN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
bostanciogludevran.wordpress.com
Kusuruma bakmazsan yorum yazmak istemiyordum ama dayanamıyorum :D
Gördüğümüz resim tam ekran site görüntüsü ise fontlar çok büyük, kullanılan yeşil çok soluk, fontlar daha can alıcı olmalı, css site uygulanabilirliği zayıf kim kodlayacaksa baya uğraştıracak ve bu benim kanımdır ilk bakışta çok amatör geliyor göze.
Birde yeşil rengi canlandırıp, fontları değiştirip, font-size minimum 12px yapıp default browser inputları deneyerek yaparsan daha iyi olacağı kanısındayım.

yazı fontları bilerek büyük yaptık. büyük olacak. siteye girenlerin çoğu bilgisayarla alakası olmayan kişiler olacak. üye kaydı, bu tür şeyleri göz önüne almak istedik. hani "yahuuu nerede bu adam ara" dememeleri için böyle bir şey yaptık. çünkü bu projemizde genelde halısahaya giden adamlar için olacak. bu hafta yayına sokacağız zaten. onun dışındakiler için css ile de ben kodladım zaten. yeşil rengi canlandırmayı denedim ama çok kaba bir görüntü oluştu biz beğenmedik. belki bu yeşil de iyi değil ama ilk akla geleni.