Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Harput Reklam Ajansı Kartvizit Tasarımı

harputreklam

🌱Yeni Üye🌱
Yardımcı olrmusunuz sizce nasıl

Moderatör tarafında düzenlendi:

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Sizce Olmuşsa Bence Olmamış Sizce Olmamışsa Bencede Olamamış... :)

enes_59

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Reklam firması ama kendı reklamını yapamıyor görüntüsü var :)

pinar061

🌱Yeni Üye🌱
hala böyle resimler koyupta tasarım yaptım diyen var mı diyordum meğersem hala varmış şaşırdım bence hayal gücünüzü zorlayın derim bu çok fenaa

cesotti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kartvizitin ön yüzünde üç, arka yüzünde iki kez firma ismi tekrarlanmış. Bir kaç kere daha tekrarlasanız, diğer bilgileri koymaya yer kalmayacakmış:)) Arkadaki yazıların kimi büyük kimi küçük harfle başlamış. Açıkçası, bu kartvizit benim elime geçse, iş yaptırmamak için sürekli görebileceğim bir yere koyardım bu kartı :)

sagat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
el ilanı gibi olmuş ne ararsan var maşallah reklam işiyle uğraşan birine yakışaka bir kart değil
resimleri illaki kullanacam diyorsanız arka taraf tek renk fon olsun resimleride daha derli toplu kullanın bence

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
:) valla büyük tesadüf. bence de olmammış hitap ettiği müşteri kesimine göre değişir.
bir kart viziti 20 ila 30 tl arasında yapan yada yamak zorunda olan bir reklamcı ise süper bir kart işlerini arttıracaktır. ama kurumsal kimliği oturmuş müşteri portföyü elit bir kesime sahip bir ajanssa ki bunlar N.K yapmaz bir kartı 100 ile 200 arası yapıyorsa yada hediye ediyorsa :) ki olmadıkları kesin olsalardı saten bu kart nasıl diye bize sormazlardı. bence uygun basın.

Chik0

🌱Yeni Üye🌱
grafik tasarım üzerine deilde daha cok züccaciye tarzı biyerin kartvizitine benzemis daha sade ve tasarıma elverisli motiflerle belli edebilirdnz..

GULNIH

🌱Yeni Üye🌱
MERHABA.. benım konuyla ılgısız olacak af buyurun arkadaslar. sayfada yenı konu acıp soru sormak ıcın bulamadım.. ben el sanatları cıkıslıyım sımdı selcuk unı. geleneksel okuyorum.. ama grafıge gecıs yapmak ıstıyorum.. yasım epy ılerlemıs oldugundan herkes yapamazsın edemezsınle epey korkuttu benı ama ben ıstıyorum fakat ılk bastakı guvenı kaybetım.. yasım geregı bu karasızlıga dustum... ben 81 dogumluyum bırtakım ozel sebeplerle okul hayatına gec basladım .. bana bu konuda yardım edenler olursa sevırım bunu gercekten yapamazmıyım...

LAZO5334

🌱Yeni Üye🌱
abi kusura bakmada bir mlyoncu gbi sade yap hayalini zorla gören reklamcı desin

bukalemunreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler çok uyumsuz ve çalışma çok karışık...
üretilen ürünlerin fotolarını koymak zorunda mısın?
bence koyma sade yapmayı dene.
ayrıca iletişim bilgileri kısmına ne yaptın anlamadım boğulmuş harfler... extra ışıltı mı verdin?
bence onuda kaldır birde bu şekilde dene bakalım nasıl olacak
birde çift logo mu kullandın anlamadım.yanda yeşil renklerde bir logo onun yanında turuncu harput.... birini kullan sadece

bu adama yorum yapmayın arkadaslar

ey harput reklam .. dünya ne kadar küçük değilmi... allah işte bak kardeşim ben sana iyilik olsun diye yeni işyeri açıyorsun diye 10 kurusluk vıtrın baskılarını 5 kuruşa yaptım eşşeklik etmişim...hakkım sana helal değil...

Son düzenleme:

bukalemunreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ey harput reklam .. dünya ne kadar küçük değilmi... allah işte bak kardeşim ben sana iyilik olsun diye yeni işyeri açıyorsun diye 10 kurusluk vıtrın baskılarını 5 kuruşa yaptım eşşeklik etmişim...hakkım sana helal değil... senin işin gücün düzgün gitmesin kardeş...

Son düzenleme:

bukalemunreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ey harput reklam .. dünya ne kadar küçük değilmi... allah işte bak kardeşim ben sana iyilik olsun diye yeni işyeri açıyorsun diye 10 kurusluk vıtrın baskılarını 5 kuruşa yaptım eşşeklik etmişim...hakkım sana helal değil...

Son düzenleme:

canakkale

🌱Yeni Üye🌱
Kelime yanlışıda olmuş sihirki k. baskı yazmışsın

ewiLdarQ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tek olumlu yanı Fenerbahçemin formasını kullanmış olman :) Bu yüzden süper olmuş diyebilirim.. :p

mckoc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ölçü bile kartvizit ölçüsü değil öncelikle :)