Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Her Türlü Grafik Tasarım & Web Tasarım & Video - Türkiye Geneli

dawnby

🌱Yeni Üye🌱
Her Türlü Grafik Tasarım & Web Tasarım & Video

Program/Seviye: Illustrator: İleri
Photoshop: İleri
After Effects: Orta
Premiere Pro: Orta
InDesign: Orta
Flash Pro: Orta

HTML: İleri
CSS: İleri
PHP: Orta
MySql: Orta

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: İlgili iş talebine göre uygun referans verilecektir.

İşle ilgili açıklama: Selamlar,

6 yıldır profesyonel olarak grafikerlik yapıyorum. Baskı grafiği, web siteleri ve videolarda oldukça iddialıyım. Halihazırda zaten bir işim var. Fakat bu alana olan yoğun ilgimden dolayı neredeyse bütün vaktimi bilgisayar başında geçiriyorum. Yeni şeyler üretmek beni mutlu ediyor. Hem zevk alıyorum hem de para kazanıyorum.

Yaptığım bütün işlerde iş ahlakı ilk sırada gelir. Yani yapamayacağım bir şey için söz vermem. Söz veresem de yaparım. Aynı ahlaklı davranışı karşıdan da beklerim.

Eğer bir iş üzerine anlaşmamız için bazı süreçlere ihtiyacımız var. Kabataslak sıralamak gerekirse önce iş hakkında yeterli bilgiyi alırım. Bir fiyat ve bir de teslim tarihi sunarım. Kabul etmeniz durumunda ücretin %40ı alınır. Kalan %60 ise işin çalışma dosyalarını paylaşmadan önce düşük kalite görsellerini gönderirim. Ücretin geriye kalan kısmı ödendiğinde tüm çalışma dosyalarını paylaşırım.

Takdir edersiniz ki freelance tasarımcılığın en sıkıntılı noktası ödeme konusudur. Bu noktada çift taraflı güven oluşturulması için tarafınıza avukatım tarafından düzenlenmiş her iki taraf için bağlayıcılığı olan bir sözleşme gönderiyorum. Bu sayede siz işinizi düzgün bir şekilde vaktinde alıyorsunuz, ben de ödemeyi düzgün bir şekilde vaktinde alıyorum.

Hızlı iletişim için Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz. Bazılarımız yazarak daha iyi anlatır ^^

Herkese işinde hayırlı ve bol kazançlar dilerim.

E-posta: yolcubayram@gmail.com

Telefon: 0543 411 90 91

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.